Prienų miesto pirmenybių bronza – „Osmedo“ krepšininkams

Vasario 25 d. Prienų sporto arenoje vykusiose Prienų miesto krepšinio pirmenybių rungtynėse tarp „Osmedo“ ir „Policijos“ komandų sprendėsi, kuri komanda iškovos trečią vietą.
Pirmame kėlinyje vyko apylygė kov air ne vienai komandai nepavyko įgyti rimtesnio pranašumo (23:22 „Osmedo“ naudai).
Antrame kėlinyje pradėjo ryškėti „Osmedo“ krepšininkų pranašumas. Po dviejų kėlinių jie pirmavo 4 taškais (37:33). Visgi trečiame kėlinyje „Policijos“ komanda sugebėjo pristabdyti varžovus ir po trijų kėlinių komandas skyrė yik du taškais (56:54).
Ketvirtame kėlinyje „Osmedo“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir kėlinio viduryje pirmavo net 14 taškų skirtumu (70:56). Visgi „Policijos“ komandai pavyko rezultatą sušvelninti tik iki 9 taškų (75:66).
„Osmedo“ komanda miesto pirmenybėse užėmė trečią vietą, o „Policijos“ krepšininkai liko ketvirti.