Prienų miesto centre – eismo įvykis: apgadinti 4 automobiliai, kaltininkė išvežta į ligoninę

Gelbėkit vaikus

DSC_0112

kvitrina.com

Liepos 24 d., apie vidurdienį, Prienuose, Vytauto gatvėje, atsitiko eismo įvykis, kuriame apgadinti keturi automobiliai. Susidūrimo kaltininkė išvežta į Prienų ligoninės priėmimo skyrių.

DSC_0119

Pasak liudininkų, moters vairuojamas automobilis „Toyota“ išvažiavo iš Laisvės a. esančios stovėjimo aikštelės prie kooperatinės parduotuvės ir pabandė greitai įsilieti į Vytauto gatve važiuojančių automobilių srautą, bet tai nelabai pavyko. Automobilis išlindo į priešingą eismo juostą, šiek tiek prie skiriamosios juostos kliudė automobilį „KIA“, vėliau stuktelėjo ir kitą „KIA“ automobilį. Po to susidūrė su Vytauto g. pažymėtoje stovėjimo aikštelėje stovėjusiu „Opel“ automobiliu.

DSC_0107

Po susidūrimų suveikė abi „Toyotos“ oro pagalvės.

Pirminiais duomenimis, avariją sukėlusio automobilio vairuotoja sumaišė stabdžių ir greičio pedalus.

DSC_0102

Po susidūrimų nukentėjo tik automobilio „Toyota“ vairuotoja. Tiesa, pradžioje jinai teigė, jog jai viskas gerai, bet greitai susmuko. Aplink buvę žmonės pasirūpino nukentėjusia iki Greitosios medicinos pagalbos atvykimo.

Alytaus miesto GMP automobilis atvyko į Prienus po 25 min. nuo pranešimo apie įvykį. Pagal naujienų portalo turimą informaciją, visi Prienų GMP stoties automobiliai tuo metu buvo išvažiavę į kitus iškvietimus.

DSC_0106

Įvykio vietoje dirbo Prienų PK ir Birštono PK pareigūnai.

Taip pat skaitykite

2 komentarai

  1. Inga

    Sio ivykio kaltininke isvaziavo is Senuku stovejimo aiksteles. Pries isvaziuodama is aiksteles sustojo, apsizvalge ir tada paspaude ‘gazas dugnas’ , tiesiai pries mane islindo, „uzkiso“ savo automobili, vos spejau sustabdyti. Nelaime moteriskei, bet reikia ziureti i zenklus ir maziau naglavot kelyje.

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti