•  

     

     

     

     

Prienų ligoninėje slaugos skyrius pertvarkomas į lengvos formos užkrato nešiotojų izoliatorių

IMG_1344

kvitrina.com

Prienų ligoninės slaugos skyrius skubiai pertvarkomas į lengvos formos koronaviruso užkrato nešiotojų izoliatorių. Pasak ligoninės direktorės Jūratės Milaknienės, toks nurodymas buvo gautas iš Kauno klinikinės ligoninės Ekstremaliųjų situacijų valdymo organizacinio komiteto ir neatidėliojant vykdomas.

Prienų ligoninės slaugos skyriuje ruošiamos 22 vietos dvivietėse ir trivietėse palatose. Taip pat yra paruoštos dvi izoliuotos patalpos, kuriuose bus imami mėginiai ir, kol bus jie tikrinami NVSC laboratorijoje, žmonės ten lauks atsakymo. Jei atsakymai bus teigiami, žmonės liks paruoštose patalpose, jei užkrato nebus rasta – išleidžiami namo. Tiesa, jei jie bus atvykę iš užsienio, privalės saviizoliuotis.

Paruoštose palatose yra 15 deguonio padavimo vietų su drėkinančiais prietaisais, kurias parūpino Prienų rajono savivaldybė. Taip pat ligoninė turi 5 plaučių ventiliavimo aparatus.

Ligoninė yra gavusi 10 molekulinių testų „terpių“ ir du jau panaudoti – vienas ligoninės skyriuje, kitas priėmimo punkte.

Tiesa, ligoninės direktorė negalėjo patvirtinti, jog bus organizuota visų ligoninės darbuotojų (200) patikra, nes, anot jos, tokio nurodymo nėra.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti