•  

     

     

     

     

Prienų ligoninėje per savaitę atlikta 314 testų, 20 iš jų teigiami

IMG_3268

kvitrina.com

Prienų ligoninė kasdien priima pacientus, kurie atvyksta į Karščiavimo kliniką ir Priėmimo skyrių. Visiems jiems atliekami Covid-19 testai. Per šią savaitę buvo atlikti testai 314 asmenų, iš jų 222 pacientams, 73 medikams ir 19 globos namų darbuotojams. 20 ( 14 – iš Priėmimo skyriaus, 6 – iš Karščiavimo klinikos) pacientų ir vieno mediko testai buvo teigiami. 

Pasak Prienų ligoninės direktorės Jūratės Milaknienės, medikas užsikrėtė už ligoninės ribų. Du mediko kolegos yra izoliacijoje. 

Šiai dienai, pagal NVSC pateiktą informaciją Oficialiosios statistikos portale, Prienų rajono savivaldybėje Covid-19 liga serga 64 asmenys, pasveiko 29, vienas asmuo mirė. Nuo epidemijos pradžios Prienų rajone šia liga susirgo 94 gyventojai.

Prienų rajono savivaldybės duomenimis, didelė dalis sergančiųjų serga lengva forma, bet yra ir sergančiųjų sunkiai, yra hospitalizuotų. 

Daugiausiai sergančiųjų yra Prienų ir Veiverių seniūnijose. Pavieniai atvejai nustatyti Šilavoto, Stakliškių, Išlaužo, Jiezno, Balbieriškio ir Naujosios Ūtos seniūnijose. 

Nuo lapkričio 2 iki lapkričio 8 d. imtinai, remiantis naujuoju šviesoforo principu Prienų rajonas  priskiriamas raudonajai zonai.

Birštono savivaldybėje, pagal  Oficialiosios statistikos portalo duomenis, Covid-19 serga 8 asmenys.  Kitų šaltinių duomenimis, šis skaičius yra padidėjęs iki 11 asmenų, nes ne visi sergantieji įtraukti į oficialiąją statistiką.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti