Prienų kultūros ir laisvalaikio centre – pirmasis Austrijos „Feurich“ firmos koncertinio fortepijono išbandymas   

IMGP4330

kvitrina.com

Rugsėjo 12 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre publikai buvo pristatytas ir pianisto Roberto Šiurio išbandytas naujas Austrijos „Feurich“ firmos koncertinis fortepijonas. Ta proga buvo surengtas nemokamas koncertas, į kurį susirinko klasikinės muzikos mylėtojai ir, aišku, Prienų KLC bei Veiverių meno mokyklos darbuotojai. Naujojo fortepijono pristatymo koncerte dalyvavo ir Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas.

IMGP3989

Savivaldybės vadovas pasidžiaugė pirkiniu ir išsakė viltį, kad dabar į Prienus galės atvykti koncertuoti aukšto meninio lygio muzikantai bei atsiranda galimybė įvairių konkursų organizavimui.

IMGP4037

Būtent konkursai, kuriuos Prienuose kasmet organizuoja Veiverių A. Kučingio meno mokyklos kolektyvas, pastūmėjo rajono valdžią ryžtis investuoti į instrumentą, nes iki šiol konkursų organizatoriai turėjo fortepijonus nuomotis iš Vilniaus ir Rygos.

Fortepijoną koncertui paruošė oficialus „Feurich“ atstovas Lietuvoje, derintojas Valerijus Sogačiovas, o jam talkino koncertinių fortepijonų derintojas iš JAV Jurij Melech.

IMGP4231

Pats instrumentas į Prienus buvo pristatytas iš Rygos firmos „Galerija Retro piano“ (vadovas Anatolijus Zaburdajevas), kuri yra oficiali „Feurich“ gamyklos atstovė Latvijoje.

Labai malonu, kad Prienuose atsirado pirmas koncertinis fortepijonas, bet visada būtų neblogai turėti ir antrą, nes Prienų KLC yra keletas erdvių, kur gali vykti kameriniai koncertai. O ir rimtam konkursui vieno instrumento per mažai.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti