„Prienų“ krepšininkai sutriuškino ir „Šiaulius“

Lapkričio 24 d. „Prienai“ savo sirgalių akivaizdoje LKL čempionato rungtynėse įtikinamai susitvarkė ir su „Šiaulių“ komanda.
Nuo pirmų rungtynių minučių aikštelės šeimininkai paėmė iniciatyvą į savo rankas ir jos neišleido iki rungtynių pabaigos.
Po pirmojo kėlinio „Prienų“ komanda pirmavo 7 taškais (30:23), po dviejų jau turėjo 13 taškų pranašumą (51:38). Trečiame kėlinyje, po kurio Virginijaus Šeškaus kariauna pirmavo 21 taško skirtumu, ir buvo nulemta mačo baigtis.
Ketvirtame kėlinyje jau vyko atviras krepšinis, bet galutiniam rezultatui jis jau neturėjo jokios įtakos. „Prienai“ laimėjo rungtynes 18 taškų skirtumu (96:78) ir toliau išlieka LKL čempionato lyderiais.