•  

     

     

     

     

„Prienų“ krepšininkai buvo arti pergalės, bet sėkmė nusisuko

IMGP6743Kovo 28 d. „Prienų“ krepšininkai žaidė LKL čempionato išvykos rungtynes su Panevėžio „Lietkabelio“ komanda. Mačas buvo apylygis, pirmavo tai viena, tai kita komanda. Pirmoje rungtynių pusėje „Prienų“ komandai gerai sekėsi žaidimas 2 prieš 2 ir Dominykas Milka karaliavo po varžovų krepšiu.
Antroje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai pagerino gynybą prieš D. Milką ir prieniškių puolimas nebuvo toks efektyvus. Mačo pabaigoje pritrūko trupučio sėkmės ir buvo pralaimėta rezultatu 74:76.

Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko svarstyklių principu. Į pirmus „Prienų“ taškus (0:2) aikštelės šeimininkai atsakė spurtu 7:1 (7:3). Tado Stankevičiaus kariauna, sumaniai išnaudodama Dominyko Milkos dominavimą varžovų baudos aikštelėje, neleido varžovams pabėgti (12:9), bet keletas prastai sužaistų minučių leido varžovams įgyti 9 taškų pranašumą (20:11). Per likusias dvi pirmojo kėlinio minutes „Prienų“ krepšininkai sugebėjo atsitiesti ir po Pauliaus Ivanausko taiklaus dvitaškio sumažino skirtumą iki 2 taškų (20:18). Deja, paskutinėmis kėlinio sekundėmis prieniškiai leido aikštelės šeimininkams įmesti tritaškį ir po pirmojo kėlinio turėjo 5 taškų deficitą (23:18).

Antrojo kėlinio pradžioje „Prienų“ krepšininkai išlygino rezultatą (25:25). O dar po kelių minučių Domantas Šeškus „įsūdė“ tritaškį ir persvėrė rezultatą savo komandos                                                                                                                                                                naudai (28:31). Kėliniui įpusėjus po eilinių D. Milkos taškų „Prienų“ persvara padidėjo iki 7 taškų (31:38). Likus iki kėlinio pabaigos vienai minutei prieniškiai vis dar turėjo 7 taškų persvarą (39:46), bet aikštelės šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 3 taškų (43:46).

Trečiasis kėlinys prasidėjo gražia „Prienų“ komandos ataka, kurią užbaigė taiklus Martyno Linkevičiaus tritaškis (43:49). Deja, per vieną minutę prieniškiai sugebėjo gauti techninę pražangą, du kartus puolime prarasti kamuolį. Šios klaidos leido varžovams ne tik panaikinti taškų deficitą, bet ir persverti rezultatą savo naudai (50:49). P. Ivanauskas sugrąžino pranašumą „Prienų“ komandai (50:51), bet aikštelės šeimininkai jau pagavo žaidimo ritmą ir vėl išėjo į priekį (52:51). „Prienų“ strategas suskubo paimti minutės pertraukėlę. Po jos Domantas Šeškus pelnė tritaškį, D. Milka pridėjo dvitaškį ir prieniškiai vėl įgijo 4 taškų persvarą (52:56). Bet neilgam, nes 2,5 min. atkarpa buvo pralaimėta 10:3 ir aikštelės šeimininkai sukaupė 6 taškų pranašumą (62:58). P. Ivanausko prasiveržimas baigėsi taikliu metimu su pražanga, kuri taip pat buvo sėkmingai paversta tašku (62:59).  Nuo paskutinės kėlinio atakos „Prienų“ komanda apsigynė.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po 5 iš eilės M. Linkevičiaus pelnytų taškų rezultatas vėl tapo lygus (64:64). Likus iki rungtynių pabaigos 2 min. prieniškiai išsiveržė į priekį (71:72). Deja, mačo pabaiga susiklostė nesėkmingai. Aikštelės šeimininkai įgijo 3 taškų persvarą (75:72). Gediminas Maceina sumažino skirtumą iki vieno taško (75:74). Dainius Šalenga realizavo vieną baudos metimą (76:74), o paskutinė „Prienų“ ataka nebuvo sėkminga.

Dominykas Milka pelnė 23 taškus, Martynas Linkevičius ir Domantas Šeškus po 15, Paulius Ivanauskas -9, Gediminas Maceina -8.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti