Prienų komandos septynetas  Kaišiadoryse pasiekė įtikinamą pergalę

IMGP43011

Gruodžio 7 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai į rungtynes Kaišiadoryse išvyko tik septyniese, bet visas rungtynes užtikrintai kontroliavo žaidimo eigą mače su „Savinge“. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai jau pirmajame kėlinyje įgijo 8 taškų persvarą (13:21). Ir kituose kėliniuose išlaikė teigiamą rezultatą. Po dviejų kėlinių skirtumas padidėjo iki 10 taškų, po trijų – iki 14, o rungtynės buvo laimėtos 15 taškų skirtumu (60:75).

Arnas Tilindė pelnė 24 taškus, atkovojo 8 kamuolius, surinko 37 naudingumo balus. Mantvydas Gečionis į varžovų krepšį įmetė 23 taškus (4/8 tritaškiai), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir mažai klydo (1). Nustebino Justas Davidavičius. Jo sąskaitoje 17 taškų (3/7 tritaškiai), 5 atkovoti kamuoliai. Klaidas Chadakauskas net 4 kartus „apvogė“ varžovus.