Prienų komandai jėgų sužaisti apylygiai su „Rytu“ užteko tik dviem kėliniams, paskui „CBet“ buvo sutriuškintas

Vasario 27 d. Prienų „CBet“ komanda žaidė „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes su Vilniaus „Rytu“. Rungtynes būtina padalinti į dvi dalis, nes pirmoje pusėje Manto Šerniaus auklėtiniai garbingai kovojo su vilniečiais (19:24, 21:24) ir po dviejų kėlinių turėjo tik 8 taškų deficitą (40:48).

Trečiajame kėlinyje Prienų komanda pateko į „Ryto“ gynybos gniaužtus ir nesurado kelių link vilniečių krepšio. Po trijų kėlinių jau buvo aiškus nugalėtojas (47:76). Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai grįžo (20:21), bet sutriuškinimas buvo akivaizdus.

Šiose rungtynėse daugiausiai taškų pelnė Tom Digbeu (20) ir Ignas Sargiūnas (13).

LKL „CBet“ – „Rytas“ 67:97 (19:24, 21:24, 07:28, 20:21)

IMGP7001

Dvi minutes komandos negalėjo pataikyti į krepšį. Pirmasis taškų sausrą panaikino Egidijus Dimša, pataikęs tolimą metimą (3:0). Svečiai atsakė penkių taškų serija (3:5). Panašus trapus skirtumas išliko visą pirmąjį kėlinį. „Rytas“ taškus rinko tolimais metimais (5 pataikyti), o „CBet“ komandoje aktyviai žaidė Tomas Digbeu (6:8, 12:1, 19:19). Prasiveržimais į varžovų baudos aikštelę jis arba pelnydavo taškus iš karto, arba nuo baudos linijos (7).  Antrąjį Prienų komandos tritaškį pelnė Ignas Sargiūnas (17:17). Visgi, kėlinio pabaigoje „Rytas“ pataikė tritaškį, užbaigė kėlinį taikliu dvitaškiu ir po pirmojo kėlinio aikštelės šeimininkai turėjo 5 taškų deficitą (19:24).

Antrojo kėlinio pradžioje du Dominyko Domarko ir Igno Sargiūno tritaškiai iš karto sumažino atsilikimą iki vieno taško (25:26). Savo pirmuosius taškus „Betsafe-LKL“ čempionate pelnė ir Demetrius Treadwell (27:28). Reikia atkreipti dėmesį į naujoko kovingumą ir mokėjimą sudaryti sąlygas komandos draugams pelnyti taškus. Simo Jarumbausko dvitaškis išvedė „CBet“ į priekį, o po Egidijaus Dimšos metimo iš po krepšio Prienų komanda pirmavo trim taškais (33:30). Deja, dvi klaidos puolime ir svečiai jau priekyje (33;36). Likus iki ketvirtojo kėlinio pabaigos apie 4 min. Ignas Sargiūnas vėl išlygino rezultatą (38:38). Dar po minutės švieslentėje degė lygybės skaičiai (40:40). Deja, per likusį laiką „Rytas“ sužaidė geriau ir po dviejų kėlinių jau pirmavo 8 taškais (40:48).

Trečiasis kėlinys virto Prienų komandai tikru košmaru. Aikštelės šeimininkų puolimas visiškai sustojo. Klaidos ir netaiklūs metimai tapo lyg tradicija. O svečiai, atvirkščiai, karaliavo visur. Ir skirtumas tarp komandų pradėjo augti kaip ant mielių. Kėliniui įpusėjus Prienai jau turėjo 20 taškų deficitą (44:64). Jokie keitimai nepadėjo, žaidėjų veiksmai buvo lyg pripilti švino. Aikštelės šeimininkai tesugebėjo pelnyti 7 taškus, o į savo krepšį praleido net 28. Po trijų kėlinių „CBet“ jau atsilikinėjo 29 taškais (47:76).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „CBet“ komandos pataikymas pagerėjo. Po Igno Sargiūno baudos metimų ir Simo Jarumbausko tritaškio bei keturių iš eilės Tomo Digbeu taškų aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki 22 taškų (56:78). Dar vienu tašku sumažėjo Prienų komandos deficitas po Tomo Digbeu taiklaus baudos metimo (61:83). Vilniečių spurtas 5:0 padidino jų persvarą iki 27 taškų (61:88). „CBet“ komanda bandė gelbėtis tolimais metimais, bet Tomo Digbeu tritaškiai skriejo pro šalį. Likus iki rungtynių pabaigos apie minutei, Prienų komandos strategas paėmė jau trečią minutės pertraukėlę (61:93). Po jos aikštelės šeimininkai pelnė dar 6 taškus, svečiai atsakė keturiais ir rungtynės pasibaigė 30 taškų skirtumu (67:97).