„Prienų“ klubo sezono uždarymo šventėje – padėkos rėmėjams ir krepšininkams

Gegužės 23 d. krepšinio klubas „Prienai“ oficialiai uždarė 2012/2013 m. sezoną, kaip tapo įprasta, viename gražiausių gamtos ir žmogaus sukurtame rajono kampelyje – kaimo sodyboje prie Guostaus ežero.

Sezono uždarymo šventė, kaip ir komandos žaidimas, buvo paženklinta improvizacijomis ir aiškiu tikslu – padėkoti tiems, kurie gynė „Prienų“ komandos garbę, ir tiems, kurie padėjo klubui suformuoti jo finansinį avilį.

2012/2013 m. sezonas „Prienų“ komandai buvo vienas sėkmingiausių, nors ir nepavyko trečius metus iš eilės iškovoti LKL bronzos medalių. Užtat Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savo vardus įrašė į LKF taurės laimėtojų sąrašą, tapo BBL turnyro vicečempionais, o LKL iškovota garbinga ketvirtoji vieta.

Būtent „Prienų“ komandos žaidėjas Gediminas Orelik tapo LKL reguliaraus sezono rezultatyviausiu ir naudingiausiu žaidėju, toks pats titulas keturis sezonus Prienuose žaidusiam žaidėjui atiteko ir BBL turnyre.

Bet visi pripažįsta, jog „Prienų“ jėga – jos dvasia, tvirtas charakteris bei nestandartinis komandos žaidimas. Klubas, kuriame visa administracija dirba visuomeniniais pagrindais, kiekvienais metais stebina krepšinio bendruomenę gražiu krepšiniu ir begaliniu noru laimėti kiekvienose rungtynėse.

„Prienai“ du sezonus iš eilės garbingai atstovavo Lietuvai Europos taurės turnyre parodydami visai Europai, jog Lietuva tikrai yra krepšinio šalis, nes komandoje žaidžia Lietuvos krepšinio sistemos auklėtiniai.

Kalbėti apie „Prienų“ komandą ir nepasakyti nė vieno žodžio apie jos strategą V. Šeškų tiesiog neįmanoma, nes būtent jis visada sugebėdavo nustebinti ne tik varžovus, teisėjus, bet ir savo kolegas trenerius. Ne vienas jų, po eilinio pralaimėjimo „Prienams“, sakė, jog, žaidžiant su V. Šeškaus auklėtiniais, standartinių sprendimų nepakanka, nes tiesiog negali žinoti, kaip jie žais šį kartą. Visi pripažįsta, jog šiame sezone „Prienai“ iškėlė sėkmės kartelę labai aukštai ir ją bus sunku pakartoti. Sunku ir todėl, kad 7 sezonus kartu su klubu buvęs jos prezidentas Naglis Jaruševičius pareiškė norą perleisti šias pareigas kitam asmeniui, kuris degtų didžiuliu noru dirbti klubui, tačiau pats neatsisako ir toliau būti valdybos nariu ir, žinoma, paremti komandą.

Teigiamai komandos pasirodymą įvertino ir rajono savivaldybės, kuri yra viena pagrindinių komandos rėmėjų, vadovai. Miesto šventės metu komanda ir klubo vadovybė buvo iškilmingai pagerbti.

Klubo rėmėjais, pasak jo direktoriaus Aurimo Bartuškos, kuris seniai tapo Prienų krepšinio bendruomenės simboliu, yra visi tie, kurie ateina į areną pažiūrėti rungtynių, tiki komanda ir gal neretai remia ją iš paskutinių savo santaupų, ir tie, kurie skiria tūkstančius, šimtus tūkstančių litų.

Klubas per du dešimtmečius pergyveno ne vieną sunkią akimirką, tačiau visada atsirasdavo žmonių, ištiesusių partnerystės ranką. Tikiu, kad ir naujame sezone „Prienai“ džiugins savo sirgalius geru žaidimu ir nugalėtojų dvasia.

Taigi sezonas uždarytas. Kai kurios problemos yra išlikusios, tačiau sprendžiamos. Ir tai, matyt, svarbiausias indikatorius, kad „Prienai“ neužmigo ant laurų ir strateguoja kito sezono gaires.

„Prienai“ visada buvo stiprūs komandiniu žaidimu, todėl būtų smagu, kad toks žaidimas apjungtų ir komandos sirgalius, ir dabartinius bei potencialius rėmėjus.

 Karolis Urba

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti