Prienų KKSC-U12 komanda spurtavo 17:0, perėmė  iniciatyvą ir šventė pergalę rungtynėse su „Žalgiriu-III“

IMGP1916

Gruodžio 17 d. Prienų KKSC-U12 krepšininkai žaidė MKL „Pirmasis iššūkis“ čempionato rungtynes su Kauno KM „Žalgiris III“ komanda.

Rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo, nes aikštelės šeimininkai net 6:18 pralaimėjo pirmąjį kėlinį. Prienų komandoje du tritaškius pelnė Emilis Martusevičius.

Bet antrajame kėlinyje Manto Jančiausko auklėtiniai galingai spurtavo ir laimėjo atkarpą 17:0 (25:18). Tiesa, kėlinio pabaigoje svečiai pataikė du tolimus metimus ir sumažino skirtumą iki vieno taško (25:24). Sėkmingas žaidimas persikėlė ir į trečiąjį kėlinį, kurį prieniškiai laimėjo 24:13 ir po trijų kėlinių sukaupė 12 taškų pranašumą (49:37).

Tiesa, ketvirtajame kėlinyje svečiai iš Kauno pabandė pakreipti įvykių eigą aikštelėje į savo rankas, bet perimta iniciatyva padėjo tik sumažinti atsilikimą. Prienų komanda šventė pergalę rezultatu 61:54. Tai buvo antroji pergalė „Pirmojo iššūkio“ čempionate.

Prienų komandai 18 taškų pelnė Emilis Martusevičius, 15 pridėjo Kajus Juravičius. 12 taškų Domanto Giraičio sąskaitoje. Iš viso taškus šiose rungtynėse pelnė 8 Prienų komandos žaidėjai.