•  

     

     

     

Prienų KKSC krepšininkai pergalingai startavo Lietuvos pietvakarių regiono krepšinio pirmenybėse

_IGP7950

kvitrina.com

Vasario 12 d. Prienų KKSC salėje vyko penktasis Lietuvos pietvakarių regiono krepšinio pirmenybių turas. Į Prienus atvyko Marijampolės KK „Kadis“ ir Vilkaviškių SM-Pilviškiai komandos. Prienų KKSC atstovavo Mariaus Leonavičiaus treniruojami vaikinai. Prieniškių startas buvo sėkmingas. M. Leonavičiaus auklėtiniai įveikė abu varžovus. Tiesa, jei pirmose rungtynėse su marijampoliečiais Prienų KKSC krepšininkai mačo eigą kontroliavo visas rungtynes, o po didžiosios pertraukos galutinai palaužė KK „Kadis“ vaikinus – 79:34 (12:7, 18:13, 21:8, 28:6), tai antrajame susitikime su Pilviškių krepšininkais reikėjo paplušėti iš peties.

Vilkaviškio SM-Pilviškių komanda prieš tai įtikinamai įveikė KK „Kadis“ komandą (63:38). Pirmasis Prienų ir Vilkaviškio SM komandų kėlinys buvo apylygis (11:12). Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai sužaidė itin galingai  (23:4) ir po dviejų kėlinių įgijo 18 taškų persvarą (34:16). Po didžiosios pertraukos iš esmės pasikartojo pirmosios pusės scenarijus. Trečiajame kėlinyje šiek tiek sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai (18:13) ir prieš lemiamą kėlinį susikrovė 21 taško pranašumą (52:31). Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje jau dominavo svečiai Vilkaviškio SM, bet jų spurto (22:11) panaikinti prieniškių persvarai neužteko ir M. Leonavičiaus auklėtiniai šventė pergalę rezultatu 67:57.

Be šių trijų komandų 2001-2002 m. amžiaus grupėje dar žaidžia Lazdijų SC, Varėnos SC„Bitės“ ir SK Šakių „Trigada“ ekipos.

Po penktojo turo situacija turnyrinėje lentelėje tokia. Pirmauja, iškovojusi tris pergales, Lazdijų SC komanda (6 taškai). Antri – Prienų KKSC krepšininkai (4 taškai).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti