Prienų KKSC komanda pergalingose starto rungtynėse vos neišbarstė 27 taškų pranašumo

IMGP1530 kvitrina.com

Spalio 26 d. Prienų KKSC komanda startinėse  RKL „B“ diviziono čempionato rungtynėse Molėtuose susitiko su vietine komanda. Pauliaus Ivanausko treniruojami prieniškiai pirmąsias 2018/2019 m. sezono rungtynes pradėjo įspūdingai ir jau po dviejų kėlinių turėjo 20 taškų persvarą (30:50). Trečiojo kėlinio pradžioje Prienų komandos pranašumas padidėjo iki 27 taškų (34:61). Bet aikštelės šeimininkai ir po tokio šalto dušo sugebėjo perimti iniciatyvą. Po trijų kėlinių komandas skyrė 16 taškų (48:64), o likus iki rungtynių pabaigos apie 2 min. Prienų komanda pirmavo tik 6 taškais (66:72). Visgi, KKSC krepšininkai pergalės iš savo rankų neišleido ir laimėjo rungtynes 8 taškų skirtumu (70:78).

Prienų KKSC komandai Ernestas Mankauskas pelnė 16 taškų, Mantas Jančiauskas – 14, Šarūnas Stiklakis – 13, Raimundas Gerbutavičius – 11.