Prienų KKSC futbolininkės – Lietuvos mergaičių futbolo 5×5 čempionato nugalėtojos

10967407_887714277947571_1102121758_oSausio 30 d. Ukmergėje vyko Lietuvos mergaičių (2004 m. gimimo ir jaunesnių) futbolo 5×5 čempionato finalinės varžybos. Finaliniame etape dalyvavo Kauno ir Ukmergės zonų komandos. Prienų KKSC merginos Kauno zonoje liko tik trečios, bet tai nesutrukdė finaliniame etape pasirodyti puikiai. Finalo rungtynėse Prienų rajono futbolininkės 2:1 įveikė varžybų šeimininkes ir tapo nugalėtojomis. Trečioji vieta atiteko Kauno FM komandai.
Prienų komandai atstovavo Diana Galickaitė, Ugnė Jakinevičiūtė, Vakarė Miknevičiūtė, Iveta Inčytė, Meda Mikoliūnaitė, Ugnė Slankauskaitė, Akvilė Talitavičiūtė, Veronika Zelenina, Viktorija Baravikaitė, Minija Batutytė.