Prienų KKSC futbolininkai po dramatiškų kovų iškovojo lygiąsias ir pralaimėjo vieno įvarčio skirtumu

Gelbėkit vaikus

IMGP7960

Per dvejas paskutines „Let’s Go“ pirmenybių rungtynes  Prienų KKSC futbolininkai pelnė net 10 įvarčių. Deja, į savo vartus praleido 11.
Rungtynėse su FK „Garliava“ Dainiaus Ališausko auklėtiniai parodė tvirtą charakterį ir ne tik grįžo į žaidimą (0:2, 1:3) po prastos pradžios, bet, pelnydami 4 įvarčius iš eilės, įgijo 2 įvarčių persvarą (5:3). Deja, varžovai rezultatą išlygino (5:5). Likus iki rungtynių pabaigos 38 sek. Prienų komanda vėl išėjo į priekį (6:5), bet per likusį laiką pergalingo rezultato neišlaikė (6:6).
Panašios buvo ir rungtynės su FK „Aleksotas“. Tiesa, po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (2:2). Antrajame kėlinyje prieniškiai įmušė dar du įvarčius, bet varžovai sugebėjo pelnyti vienu įvarčiu daugiau (4:5).

Po penkių turų Prienų KKSC komanda surinko 4 taškus, įmušė 21 įvartį, praleido 27.

Komandos žaidimas tikrai gerėja, beliko sulaukti daugiau pergalių.