Prienų  KKSC 7×7 komanda mažojo futbolo čempionatą pradėjo „įspūdingais“ pralaimėjimais

104715161_3020592318007233_6989483729472249933_o

Birželio 20 d. Šilalėje startavo pirmasis Lietuvos mažojo futbolo 7×7 čempionatas, kuriame susirungs 8 komandos. Čempionate dalyvauja ir Prienų KKSC komanda (treneris Dainius Ališauskas). Deja, bet pirmosios dvejos rungtynės prieniškiams žiauriai nepasisekė. Šilalės komandai pralaimėta 0:11, o Akmenės – 0:6.

Rungtynėse su FK „Šilalė-Prolain“ Prienų KKSC futbolininkai atidarė įvarčių sąskaitą. Tiesa, ne į varžovų, o į savo vartus. Ir tokių momentų buvo du. Varžovų vartininko nuginkluoti nepavyko.

Mače su FK „Akmenė“ situacija buvo šiek tiek geresnė. Visi šeši įvarčiai buvo praleisti pirmajame kėlinyje (0:6). Antrajame kėlinyje pavyko išsaugoti savo vartus „sausus“.

Čempionate bus sužaisti 6 etapai. Paskutinysis vyks rugsėjo 26 d. Prienuose.