Prienų jaunimas ruošiasi surengti sau ir kitiems jaunimo šventę

Vidmantas Venclovas

Rugsėjo 2 d. Prienų vasaros estradoje turi įvykti pirmoji miesto jaunimo šventė, kurią organizuoja pats aktyvus jaunimas. Šia proga pasikalbėjau su asociacijos „Iš idėjos“ pirmininke Larisa Šaltiene, draugų dažniausiai vadinama Loretos vardu. Asociacijoms nariams jau seniai kirbėjo mintis savo jėgomis padaryti ką nors įsimintino ir kitokio nei įprastos miesto šventės. Ir būtent šiemet ši idėja virto realiu darbu. Tiesa, nemažai diskusijų sukėlė pačios šventės programos sudarymas, nes norėtųsi, kad atėjęs į renginį jaunimas turėtų pasirinkimo laisvę, kur dalyvauti. Larisos teigimu, organizacinio komiteto pagrindą sudarė „Žiburio“ gimnazijos dabar jau buvęs gimnazistas Kasparas ir kaunietis Ernestas, kuris ne juokais yra pamilęs Prienus, bei aktyvi mergina Gerda. Tiesa, nemažas organizacinis krūvis atiteko ir pačiai Larisai, kuriai pavesta viską derinti su rajono ir miesto institucijomis.

20988307_467077360318189_189329306635927478_o (2)

Anot Larisos Šaltienės, kuri su savo aktyvu organizuoja Prienuose ir protmūšį, šios šventės nebūtų, jei pats jaunimas nerodytų iniciatyvos. Kasparas įsipareigojo surinkti muzikalų mūsų krašto jaunimą, Ernestas parūpino grupes iš kitur. Idėją palaikė ir šių jaunų žmonių draugai bei geri pažįstami. Iš tiesų, jaunimas daro šventę sau ir visiems, kam rūpi Prienai.

Man asmeniškai smagu, kad organizatoriai daug dėmesio skirs diskusijoms įvairiomis temomis, o jų moderatoriais bus prieniškiai, kurie jau surado savo gyvenimo kelią.

Šis asociacijos „Iš idėjos“ žingsnis dar kartą parodo, jog rajono valdžiai reikia labiau pasitikėti visuomeninėmis organizacijomis, bendruomenėmis, visuomenės aktyvu, o ne bandyti viską aprėpti patiems ir sukoncentruoti po savo sparneliu.

Aišku, kad be savivaldos pagalbos ir geranoriškos globos neįmanoma apsieiti, todėl organizatoriai dėkingi už suteiktą paramą ir pagalbą, tvarkant ūkinius reikalus.

Ką gi, iki rugsėjo 2 d. liko visiškai nedaug laiko. Organizatoriai iškėlė sau rimtą ir labai svarbų uždavinį – suburti jaunimą ir kartu padiskutuoti, prasmingai pasilinksminti.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti