Prienų futbolo lygos starte – užtikrintos „Ringio“ ir FK „Birštonas“ pergalės

IMGP0928

Gegužės 19 d. Prienuose, Paprienės stadione, startavo Prienų futbolo lygos (PFL) čempionatas, kuriame dalyvauja Balbieriškio, Birštono ir Prienų komandos.

Čempionatą atidarė Balbieriškio „Ringio“ ir Prienų „Scapa-Stadiono“ komandos. Pirmasis įvartis krito jau pirmąją rungtynių minutę. Jo autoriumi tapo Povilas Andriukevičius, ir „Scapa-Stadiono“ komanda išsiveržė į priekį (0:1). Deja, dar vieną įvartį Prienų komandos žaidėjas įmušė į savo vartus (Justinas Abraitis), ir „Ringis“ išlygino rezultatą (1:1). Pirmajame kėlinyje Balbieriškio komanda pelnė dar vieną įvartį ir po pirmosios mačo pusės „Ringis“ pirmavo 2:1. Antrajame kėlinyje buvo įmušti dar du įvarčiai ir abu krito į „Scapa-Stadiono“ komandos vartus (4:1).

Antrosiose rungtynėse vyko Birštono komandų – FK „Birštonas“ ir „Kalniečių“ – derbis. Pirmajame kėlinyje buvo pelnytas tik vienas įvartis. Į priekį išsiveržė FK „Birštonas“ vyrukai (1:0). Antrajame kėlinyje, kaip ir pirmajame, vyko apylygė kova, bet savo progas išnaudojo tik FK „Birštonas“ futbolininkai. Rungtynės pasibaigė rezultatu 5:0 FK „Birštonas“ komandos naudai.

FK „Birštonas“ žaidžiantis treneris Virmantas Šabasevičius po pergalės sakė, jog žaidimas buvo apylygis, bet jo komanda geriau išnaudojo sukurtas progas, todėl ir nugalėjo.

FK „Birštonas“ prezidentas Kęstas Joneliūnas gerą komandos pasirodymą startiniame čempionato mače įvertino teigiamai, bet nenustebo. Jo manymu, komanda gerai sukomplektuota ir turi visas galimybes pakovoti dėl čempionato apdovanojimų.