•  

     

     

     

Prienų futbolo lygos čempionė – „Paprienės“ komanda

Gegužės 26 d. nuskambėjo paskutiniai PFL (Prienų futbolo lygos) akordai. Tiesa, nugalėtojai ir antros vietos laimėtojai jau buvo aiškūs likus vienam turui iki čempionato pabaigos. „Paprienės“ futbolininkai čempionato metu iškovojo visas pergales. Dvejose rungtynėse favoritai išsigelbėjo tik po baudinių serijos. Toks rezultatas užtikrino „Paprienės“ futbolininkams PFL čempionato nugalėtojų vardus.

Jų pagrindiniai oponentai „Stadiono“ futbolininkai taip pat iškovojo keturias tiesiogines pergales, o dvejose – pralaimėjo baudinių serijų loterijas. „Stadiono“ komanda surinko 2 taškais mažiau ir liko antra.

Trečiosios vietos laimėtojas išaiškėjo tik paskutiniame ture. „Jiezno“ ir „Birštono“komandos pretendavo tapti trečiosios vietos savininkėmis. Beje, savo tiesas jos turėjo įrodyti su kitais varžovais. Po dvejų šeštadienio rungtynių, kurias jiezniškiai sužaidė lygiomis ir surinko 3 taškus, „Jiezno“ komandos kapitonas Laimis Pempė naujienų portalui kvitrina.com su nusivylimu pasakė, jog komanda pati kalta, jog nesugebėjo iškovoti prizinės vietos, nes galimybių tikrai turėjo ne vieną.

„Birštono“ futbolininkai išnaudojo jiems suteiktą šansą. Paskutiniame ture kurorto komanda užtikrintai įveikė „Stakliškių“ futbolininkus ir įsiveržė į prizininkų gretas.

Trečiasis PFL čempionatas prasidėjo ne itin sklandžiai. Dvi komandos („Ąžuolo“ ir „Balbieriškio“) atsisakė dalyvauti čempionate. Vėliau organizatoriams pavyko sustyguoti savo veiksmus ir čempionatas pasibaigė pozityve gaida.

Čempionato prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, kurias įsteigė „Krašto Vitrinai-10“ fondas. Fondo rėmėjai asmeniškai apdovanojo komandas, parodydami, jog jiems futbolas rūpi.

J. Palionio paramos ir labdaros fondo atstovas Andrius Palionis ne tik įteikė medalius ir taurę čempionato nugalėtojams, bet ir pagamino futbolo bendruomenei dvejus vartus.

Ūkininkas Alvydas Vaicekauskas, kuris aktyviai dalyvauja Prienų KKSC futbolo stadiono atnaujinimo darbų procese, apdovanojo antrosios vietos laimėtojus, o Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius – trečiosios vietos savininkus.

Futbolininkai buvo apdovanoti ir individualiais prizais. V. Sinkevičius (vartininkas, Jieznas), V. Šabasevičius (gynėjas, Birštonas), D. Bendinskas (saugas, Stadionas), M. Karčiauskas (puolėjas, Paprienė) buvo pripažinti geriausiais savo pozicijose. Rezultatyviausiu čempionato žaidėju tapo D. Pašukevičius. Visi jie buvo apdovanoti dovanų kuponais ir pakviesti apsilankyti „Versmės“ sanatorijos baseine ir pirčių komplekse.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti