Prienų futbolo čempionato starte – „Ringio“ ir „Pozityvūs“ pergalės

pfc

Gegužės 24 d. Prienų stadione įvyko pirmasis 2019 metų Prienų futbolo čempionato, kuriame dalyvauja 7 komandos, turas.

Galima drąsiai teigti, jog visų pirmojo turo rungtynių rezultatai šiek tiek nustebino.

„Stadiono“ ir „Ringio“ susitikime jau po pirmojo kėlinio dviejų įvarčių skirtumu (1:3) pirmavo Balbieriškio futbolininkai. Antrajame kėlinyje situacija išliko ta pati – į vieną „Stadiono“ komandos pelnytą įvartį „Ringis“ atsakė dviem ir rungtynės pasibaigė rezultatu 5:2 „Ringio“ naudai.

„Ąžuolo“ ir „Jiezno“ komandų dvikovoje nugalėtojo išaiškinti nepavyko. Mačas pasibaigė taikiai (1:1).

Daugiausiai įvarčių buvo pelnyta „Pozityvūs“ ir „Kalniečių“ rungtynėse. Po finalinio švilpuko komandas skyrė dviženklis skirtumas (0:15). Deja, bet „Kalniečiai“ nesugebėjo į varžovų vartus įmušti nei vieno įvarčio.