•  

     

     

     

Prienų futbolo čempionato laurus susigrąžino „Pozityvūs“ futbolininkai

IMGP4174

kvitrina.com

Spalio 16 d. Prienų futbolo stadione buvo sužaistos  2021 m. Prienų futbolo čempionato mažojo ir pagrindinio finalų rungtynės ir išaiškėjo nugalėtojai.

Pirmosios į aikštelę išbėgo „Stadiono“ ir „Ringio“ komandos. balbieriškiečiai labai greitai įmušė įvartį (0:1) ir įgijo persvarą. Tiesa, „Stadiono“ jaunimas įsivažiavo ir po perimto kamuolio išlygino rezultatą (1:1). Dar pirmajame kėlinyje „Stadionas“ turėjo progą pirmauti, bet smūgis nebuvo tikslus. Antrajame kėlinyje „Ringio“ futbolininkai vėl išėjo į priekį (1:2). Prienų komandos pastangos pakeisti situaciją neatnešė laukiamo rezultato ir „Ringio“ futbolininkai iškovojo bronzą.

Finalas tarp „Pozityvūs“ ir „Ąžuolo“ komandų buvo rezultatyvus. Iš viso buvo įmušti 7 įvarčiai. Pirmieji varžovų vartininką nuginklavo Veiverių futbolininkai (1:0). Tiesa, „Ąžuolo“ komanda gan greitai rezultatą išlygino (1:1). Bet „Pozityvūs“ žingsnis po žingsnio pradėjo perimti iniciatyvą ir į Prienų komandos vartus pradėjo kristi įvarčiai (5:1). „Ąžuolas“ kovojo iki par rungtynių pabaigos ir mačo pabaigoje įmušė dar vieną įvartį (5:2). Bet tai buvo viskas ir „Pozityvūs“ komanda po metų pertraukos susigrąžino sau čempionato nugalėtojos titulą.

Po finalo įvyko apdovanojimo ceremonija, kurioje Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Algis Marcinkevičiaus pasidžiaugė, jog savivaldybė finansavo visą čempionatą ir komandos turėjo mažiau išlaidų.

IMGP3991

Čempionato organizatoriai apdovanojo geriausią vartininką, perspektyviausią, rezultatyviausią ir naudingiausią žaidėjus individualiais prizais bei komandas prizininkus medaliais, taurėmis ir prizinio fondo pinigais.

2021 m. čempionate dalyvavo 6 komandos iš Balbieriškio, Birštono, Gelgaudiškio, Veiverių ir Prienų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti