Prienų ėjikams – trečioji vieta komandinėje įskaitoje

Alytuje vykusiose sportinio ėjimo taurės varžybose Prienų ėjikai komandinėje įskaitoje užėmė trečiąją vietą. Birštono ėjikai liko penkti. Klubų įskaitoje „Einius“ iš Prienų taip pat trečias, o A. Mikėno klubas iš Birštono – ketvirtas.

Emilija Ražanauskaitė buvo antra 500 m ėjime mergaičių grupėje, o Saulius Smailys – trečias tarp berniukų. 1000 m ėjime nugalėjo Birštono SC sportininkė Agnė Smailytė. Trečia šioje distancijoje buvo Miglė Damynaitė iš Prienų. Tarp berniukų šioje distancijoje trečiąją vietą užėmė Matas Išganaitis.

Prienų KKSC atstovė Livija Vilkaitė užėmė trečiąją vietą 2000 m ėjime, o šioje distancijoje tarp berniukų karaliavo Birštono SC auklėtiniai Povilas Juozaitis (1) ir Linas Bartkus (2).

3000 m distancijoje trečia buvo Ieva Šukevičiūtė (Prienai).

5000 m distancijoje vyrų grupėje nugalėjo Marius Žiūkas, jaunimo – Tomas Pagirys, moterų grupėje antra buvo Eglė Juočytė (Birštonas).