Prienų „CBet“ Luko Ulecko tolimų metimų pergalei Šiauliuose nepakako

Gelbėkit vaikus

Lapkričio 10 Prienų „CBet“ krepšininkai antrą kartą per savaitę taip ir nesurado kelių link „Šiaulių“ komandos krepšio ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą „Betsafe-LKL“ čempionate (69:84).  Manto Šerniaus auklėtiniai visiškai pasimesdavo, žaisdami varžovų baudos aikštelėje. Tai rodo ir pataikymas iš dvitaškių zonos (14/35, 40 %). Nuo visiško sutriuškinimo komandą gelbėjo tolimi metimai. Labiausiai pasižymėjo Lukas Uleckas (21 taškas), pataikęs 6 tritaškius iš 10. Penki tritaškiai buvo pelnyti trečiajame kėlinyje ir sudarė galimybę komandai grįžti į žaidimą, bet Manto Šerniaus auklėtiniai tuo nepasinaudojo.

Vėl klaidų (5)  pridarė pagrindinis komandos įžaidėjas Arnas Velička (13 taškų), neskaičiuojant neparuoštų metimų ir gautų blokų po prasiveržimų. Šiose rungtynėse debiutavo Kerr Kriisa, kuris per 12 min. pelnė vieną tašką ir du kartus suklydo. Įžaidėjai Ernestas Mankauskas ir Gediminas Maceina taip ir prasėdėjo visas rungtynes ant atsarginių suolelio, nors šiandien Arno Veličkos žaidimo negalima pavadinti sėkmingu. 14 taškų į varžovų krepšį įmetė Martynas Varnas, nors ir jo žaidimą šiose rungtynėse negalima pavadinti sėkmingu. Reikia konstatuoti, jog Prienų komandoje labai komplikuotas žaidimas dėl aukštaūgių. Nei Skylaras Spenceris, nei Vaidas Čepukaitis nėra didelė jėga po krepšiais, ypač puolime. Komanda ieško savo žaidimo braižo, bet tikrai jo dar neatrado. Viskas atrodo chaotiškai. Ir jei krenta tolimi metimai, komanda – žaidime, jei nekrenta, tai jau problema. Gynyboje taip pat buvo daug spragų – prastai veikė ir zoninė, ir asmeninė gynybos.

L̇KL „Šiauliai“ – „CBet“ 84:69 (20:14, 23:18, 24:22, 17:15)

IMGP0615

 

Rungtynių eiga

Prienų „CBet“ krepšininkai rungtynes su „Šiaulių“  komanda pradėjo gan sėkmingai ir po Arno Veličkos tritaškio bei Regimanto Minioto dvitaškio pirmavo 2 taškais (3:5). Bet tai buvo tik laikina sėkmė, nes aikštelės šeimininkai po kelių atakų jau buvo priekyje (8:5). Tiesa, likus iki pirmojo kėlinio pabaigos apie 4 min. „CBet“ turėjo vieno taško persvarą (10:11), bet per likusį laiką „Šiauliai“ išnaudojo svečių klaidas ir įgijo 6 taškų skirtumą (20:14).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai tęsė rungtynių kontrolę. Kai skirtumas tarp komandų padidėjo iki 9 taškų (29:20), „CBet“ strategas paėmė minutės pertraukėlę. Deja, jinai nepadėjo. Kėliniui įpusėjus „Šiauliai“ jau turėjo 14 taškų persvarą (37:23). Martynas Varnas pataikė tolimą metimą (37:26), į kurį Šiaulių miesto komanda atsakė dvitaškiu (39:26). Tiesa, Lukas Uleckas  įsūdė tritaškį ir gavo teisę į baudos metimą. Prieš tai Mantas Šernius vėl suskubo paimti minutės pertraukėlę. Po jos Lukas sumažino skirtumą iki 9 taškų (39:30). Po nesėkmingų abiejų komandų atakų, Vaidas Čepukaitis realizavo baudos metimus (39:32). Deja, klaidos vėl sustabdė Prienų puolimą, o aikštelės šeimininkai padidino skirtumą iki 11 taškų (43:32).

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje Prienų komandos situacija pradėjo blogėti geometrine progresija. Po keturių žaidimo minučių komandas skyrė 22 taškai (60:38).  Ir tada savo taiklių tolimų metimų fiestą pratęsė Lukas Uleckas. Jo 3 tritaškiai sumažino atsilikimą iki 11 taškų (60:49). Dar viena Luko Ulecko tolima bomba ir komandas jau skyrė tik 10 taškų (62:52). Deja, sumažinti skirtumą iki vienženklio sutrukdė nepataikyti metimai iš po krepšio ir vėl tos prakeiktos klaidos. Po trijų kėlinių komandas skyrė 13 taškų (67:54).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Prienų komandai pavyko dar kartą prisikelti ir sumažinti atsilikimą iki 8 taškų (72:64). Deja, proveržis taip ir neįvyko. Klaidos, neparuošti prasiveržimai, gauti blokai, netaiklūs metimai iš po krepšio susidėjo į nesėkmių puokštę ir tapo pralaimėjimo priežastimi (84:69).

 

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti