Prienų „CBet“ krepšininkai pasiruošimą sezonui pradėjo 2 pergalėmis

69839029_2700460799999052_750639985601806336_n

Manto Šerniaus vadovaujami Prienų „CBet“ krepšininkai pasiruošimą naujajam LKL sezonui pradėjo dviem pergalėmis. Prienų komandos varžovai buvo Permės „Parma“ (Rusija) ir Bertranžo „Sparta“ (Liuksemburgas).

69944110_2692904704087995_6705571605604466688_n

Rungtynėse su „Parma“, kurioje žaidžia du Prienų sirgaliams gerai pažįstami Adas Juškevičius ir Eigirdas Žukauskas, o treniruoja Kazys Maksvytis, žaidimas vyko taškas į tašką. Jei po pirmojo kėlinio 2 taškais pirmavo Prienų komanda (18:16), tai po dviejų kėlinių vienu tašku priekyje buvo „Parma“ (39:40). Antroje mačo pusėje nedidelį pranašumą turėjo „CBet“ komanda, kuri ir laimėjo rungtynes rezultatu 84:79.

69664370_2692904477421351_3678224504988893184_n

Prienų komandai 28 taškus pelnė Arnas Velička, 11 pridėjo Mindaugas Lukauskis, 10 – Regimantas Miniotas, 7 – Vaidas Čepukaitis. Ernesto Mankausko sąskaitoje 2 taškai.

3 taškus pelnė prie komandos treniruočių proceso prisijungęs Gediminas Maceina.

69696777_2700460866665712_2584787902294654976_n

Rungtynėse su „Sparta“ jau žaidė komandos naujokai Tomas Digbeu ir Skylaras Spenceris, kurie atitinkamai pelnė 11 ir 7 taškus.

69827123_2700460643332401_1829218982159187968_n

Šiose rungtynėse „CBet“ krepšininkų pranašumas buvo akivaizdus. Tiesa, pirmajame kėlinyje aiškiai dominavo puolimas (36:27). Antrajame svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 7 taškų (56:49). Tiesa, trečiajame aikštelės šeimininkai „pabėgo“ ir prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo 24 taškų skirtumu (86:62), o rungtynes laimėjo rezultatu 106:89.

69549084_2692905077421291_8808374055989149696_n

„CBet“ lyderis šiose rungtynės buvo Regimantas Miniotas (19 taškų). Vaido Čepukaičio sąskaitoje 18 taškų, Arno Veličkos – 15. Ernestas Mankauskas pelnė 6, Gediminas Maceina – 3 taškus.

Primename, jog Prienų „CBet“ galutinė sudėtis dar nevisiškai aiški, nes dar gali būti pasikeitimų. Viskas paaiškės, kai „Žalgiris“ apsispręs, kuriuos žaidėjus gali pasiskolinti, kurių ne.