Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkų nesėkmės tęsiasi. Ukmergėje – apmaudus pralaimėjimas

IMGP9090

Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai RKL čempionate patyrė dar vieną, bet šį kartą apmaudų pralaimėjimą Ukmergėje, kur įpusėjus ketvirtajam kėliniui turėjo 9 taškų persvarą (63:72), bet nuaidėjus finaliniam švilpukui švieslentė rodė 7 taškų deficitą (84:77).

Suprasti žaidimo duobės priežastį neįmanoma, nes žaidimo iniciatyva jau buvo paimta į rankas. Tiesa, komanda visuose kėliniuose įkrisdavo į „duobes“, bet visada sugebėdavo grįžti į žaidimą. Deja, bet ketvirtajame kėlinyje atsitiko atvirkštinis variantas ir jis nebuvo sėkmingas Pauliaus Ivanausko auklėtiniams. Visgi, šios rungtynės parodė, jog prieniškiai gali kovoti dėl pergalės ir be savo lyderio Gedimino Maceinos, kuris Ukmergėje negalėjo padėti komandai.

Kaip įprasta, komandos pelnomų taškų priekyje buvo Arnas Tilindė. Jo sąskaitoje 23 taškai ir 10 atkovotų kamuolių. Dviženkles taškų sumas surinko Darius Kuzmickas (14), Martynas Gečionis (12), Tomas Jaunušauskas (12).

„CBet-KKSC“ krepšininkai vėl nesugebėjo rungtynių pradžioje apsaugoti savo krepšio (8:2). Tiesa, po Dariaus Kuzmicko keturių taškų ir Arno Tilindės dvitaškio skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 2 (10:8). Likus iki kėlinio pabaigos apie 3,5 min. iš aikštelės šeimininkų pranašumo teliko vienas taškas (13:12). Bet du „Olimpo“ tritaškiai padidino „CBet-KKSC“ taškų deficitą iki 7 taškų (19:12). Toks pats taškų skirtumas išliko ir po pirmojo kėlinio (23:16).

Antrojo kėlinio pirmomis minutėmis Prienų krepšininkai sumažino atsilikimą iki vieno taško (23:22), bet likus iki kėlinio pabaigos apie 3 min. „Olimpas“ vėl pirmavo ir šį kartą dviženkliu skirtumu (36:26). Bet Pauliaus Ivanausko auklėtiniai laimėjo dviejų minučių atkarpą 8:0 ir komandas skyrė tik 2 taškai (36:34). Bet „CBet-KKSC“ kelyje pasitaikė dar vienas kalnelis, bet jį sėkmingiau įveikė „Olimpas“ ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tie patys 7 taškai (41:34).

Trečiojo kėlinio scenarijus lyg ir pakartojo prieš tai buvusius, bet su viena išimtimi – Prienų komanda sėkmingai sužaidė kėlinio pabaigą, per trečiąjį kėlinį panaikino taškų deficitą ir išlygino rezultatą (60:60).

Ketvirtojo kėlinio pirmoji pusė įžiebė viltį, jog prieniškiai gali iškovoti dar vieną pergalę (63:72). Deja, atsitiko tai, ko mažiausiai tikėjosi jų sirgaliai. Komanda sustojo, metimai skriejo pro šalį, pasipylė klaidos ir aikštelės šeimininkai kėlinio pabaigoje įgijo 8 taškų persvarą (82:74), o rungtynės pasibaigė rezultatu 84:77.