Prienų „CBet-KKSC“ komanda neišnaudojo šanso pratęsti seriją ir baigė pasirodymą RKL čempionate

IMGP1128

Balandžio 11 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai, sėkmingai pradėję ketvirtąsias aštuntfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynes su Plungės „Olimpo“ komanda, trečiojo kėlinio viduryje turėjo 16 taškų persvarą (50:34), bet nesugebėjo išlaikyti iniciatyvos ir turėjo pripažinti svečių pranašumą (72:76). Šiose rungtynėse komandai jau galėjo padėti Gediminas Maceina, kuris pelnė 13 taškų, atkovo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Arno Tilindės sąskaitoje – 20 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai. Mantvydas Gečionis pelnė 11 taškų, Dominykas Jurgelionis – 10.

Šiomis rungtynėmis „CBet-KKSC“ komanda užbaigė šių metų RKL sezoną.

CBet-KKSC-P.Olimpas 72:76 (26:13, 10:14, 19:23, 17:26)

Ketvirtosios serijos iki trijų pergalių rungtynės Prienuose prasidėjo gera žinia, nes komandai jau galėjo padėti Gediminas Maceina ir Mantas Gūžys.  Ir nors prieniškiai pralaimėjo ginčo kamuolį, bet pirmuosius taškus pelnė Arnas Tilindė (2:0). Svečiai išlygino rezultatą (2:2),  bet Darius Kuzmickas įsmeigė tritaškį (5:2). Bet ir Prienų komanda neapsigynė nuo tolimo metimo (5:5). P Arno Tilindės ir Gedimino Maceinos taiklių metimų „CBet-KKSC“ įgijo 4 taškų pranašumą (9:5), o po Raimundo Gerbutavičiaus tritaškio pirmavo 5 taškais (12:7). Dar vienas Raimundo tolimas metimas tapo dar vienos aikštelės šeimininkų sėkmingos atkarpos pradžia ir Prienų krepšininkai pabėgo įgydami 12 taškų persvarą (23:11). Kėlinio pabaigą vainikavo Dominyko Jurgelionio tritaškis (26:13).

IMGP1329

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai akimirksniu atkovojo 7 taškus ir iš Prienų komandos dviženklės persvaros teliko 6 taškai (26:20).  Mantvydas Gečionis nutraukė komandos taškų sausrą (28:20), o Dominyko Jurgelionio  prasiveržimas padidino „CBet-KKSC“ pranašumą iki 9 taškų (30:21). Tiesa, „Olimpas“ sumažino atsilikimą iki 5 taškų (30:25), bet po Gedimino Maceinos ir Mantvydo Gečionio metimų komandas skyrė 8 taškai (35:27). Kėlinio paskutinę sekundę svečiai sustabdė Arno Tilindės metimą pražanga  ir Prienų komandos puolėjas, pataikęs vieną baudos metimą, padidino savo komandos pranašumą iki 9 taškų (36:27).

IMGP0810

Trečiąjį kėlinį vėl sėkmingiau pradėjo svečiai iš Plungės (36:32). Aikštelės šeimininkai surengė  spurtą 7:0 ir įgijo 11 taškų persvarą (43:32). Po sėkmingos atkarpos „CBet-KKSC“ toliau didino savo spaudimą ir po Dominyko Jurgelionio tritaškio komandas skyrė 16 taškų (50:36). Svečiai sumažino skirtumą iki 11 taškų (50:39). Arnas Tilindė pataikė tritaškį (53:39), bet svečiai sumažino skirtumą iki 10 taškų (53:43). Paulius Ivanauskas iš karto paprašė minutės pertraukėlės, bet jinai nedavė naudos, ir po trijų kėlinių iš dviženklio pranašumo teliko 5 taškai (55:50).

IMGP1057

Ketvirtajame kėlinyje prasidėjo nervų karas. Nors pradžioje aikštelės šeimininkams pavyko padidinti pranašumą iki 7 taškų (59:52), svečiai iš Plungės žingsnis po žingsnio mažino skirtumą ir likus iki rungtynių pabaigos apie 4 min. persvėrė rezultatą  (64:65). Po „CBet-KKSC“ paimtos minutės pertraukėlės, po Gedimino Maceinos ir Arno Tilindės taškų, Prienų komanda susigrąžino lyderystę (68:65). Deja, rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie ir laimėjo rungtynes (72:76), o kartu ir aštuntfinalio seriją (3:1).