•  

     

     

     

     

Prienų „Cbet“ dramatiškoje kovoje ketvirto kėlinio antroje pusėje susitvarkė su Alytaus komanda

IMGP7500

kvitrina.com

Rugsėjo 29 d. Prienų „Cbet“ krepšininkai „Betsafe-LKL“ čempionate savo arenoje priėmė Alytaus „Sintek-Dzūkija“ ir dramatiškoje kovoje iškovojo pirmąją šio sezono pergalę (88:72). 3,5 kėlinio aikštelėje vyko bekompromisinė ir dramatiška kova. Pirmavo tai viena, tai kita komanda. Ir tik ketvirtojo kėlinio antroje pusėje prabilusi „Cbet“ tolimoji artilerija nulėmė rungtynių eigą. Per 5 minutes Prienų komandos žaidėjai Mindaugas Lukauskis (3) ir Devonas Van Oostrum (2) pelnė 5 tritaškius. Po tokio smūgio „Dzūkija“ jau nesurado jėgų grįžti į rungtynes.

https://www.youtube.com/watch?v=uvHOls9sASc

Prienų „CBet“ komandai taškus pelnė 11 žaidėjų. Po 16 taškų Mindaugo Lukauskio ir Arno Veličkos sąskaitose, 15 taškų į varžovų krepšį įmetė Martynas Varnas.

LKL. „CBet“ –  „Sintek-Dzūkija“ 88:72 (21:18, 22:23, 21:18, 24:13)

Rungtynių eiga

Jau pirmoje „Cbet“ atakoje prie baudos linijos stojo Arnas Velička, bet jo metimai skriejo pro šalį.

O svečiai iškart pataikė metimą iš baudos aikštelės (0:2). Arnas Velička reabilitavosi ir pelnė tritaškį (3:2). Pirmoje kėlinio pusėje vyko apylygė kova (6:6, 8:8). Kėliniui įpusėjus alytiškiai turėjo vieno taško pranašumą (8:9). Po reklaminės pertraukėlės aikštelės šeimininkai spurtavo ir po Martyno Varno bei Mindaugo Lukauskio metimų įgijo 4 taškų persvarą (13:9). Alytaus komanda paėmė minutės pertraukėlę. Karolis Guščikas iškart po jos padidino „Cbet“ pranašumą iki 6 taškų (15:9), o likus iki kėlinio pabaigos apie 2 min. po Arno Veličkos taiklaus metimo Prienų komanda jau pirmavo 7 taškais (17:10). Alytiškiai sėkmingai sužaidė kėlinio pabaigą ir du jų tolimi metimai sumažino aikštelės šeimininkų persvarą iki vieno taško (19:18). Regimantas Miniotas paskutinėmis kėlinio sekundėmis pelnė dvitaškį ir po pirmojo kėlinio „Cbet“ krepšininkai turėjo 3 taškų persvarą (21:18).

Antrajame kėlinyje žaidimo eiga nesikeitė. Pačioje pradžioje svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (21:22), bet du Martyno Varno tritaškiai grąžino Prienų komandai lyderystę (28:24). Deja, išvystyti spurto aikštelės šeimininkams nepavyko. Alytaus krepšininkai panaikino taškų deficitą ir vėl įgijo vieno taško persvarą (28:29). Visą kėlinį pirmavo tai viena, tai kita komanda. Kėlinio pabaigoje po Karolio Guščiko dvitaškio „Cbet“ įgijo 4 taškų pranašumą (43:39), bet „Dzūkija“ sumažino skirtumą iki 2 taškų (43:41).

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė tolimais metimais (46:44). Svečiai laimėjo atkarpą 4:0 (46:48). Gediminas Maceina išlygino rezultatą (48:48). Dar vienas Alytaus komandos tritaškis išvedė svečius į priekį (48:51). Gediminas Maceina sumažino skirtumą iki vieno taško, o Mindaugo Lukauskio tolimas metimas leido įgyti dviejų taškų pranašumą (53:51). ̇Dzūkija“ atsakė spurtu 5:0 (56:51). Martynas Varnas tolimu metimu grąžino lygybę (56:56). Regimantas Miniotas išvedė komandą į priekį (58:57). „Dzūkija“ paėmė minutės pertraukėlę. Po jos Arnas Velička prasiveržė į varžovų baudos aikštelę, pelnė du taškus ir uždirbo premiją – baudos metimą, kurį sėkmingai realizavo (61:57). Svečiai atsakė taikliu dvitaškiu, o tašką trečiajame kėlinyje padėjo Martynas Varnas, įsūdęs eilinį tritaškį (64:59).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dviem Luko Ulecko klaidomis puolime ir „Dzūkija“ panaikino penkių taškų deficitą (64:64). Pirmuosius taškus pelnęs Skylaras Spenceris išvedė komandą į priekį (66:64). Alytiškiai uždirbo du baudos metimus, bet kartu ir techninę pražangą. Mindaugas Lukauskis savo baudą pataikė, o „Dzūkijos“ žaidėjas prametė (67:68).

Būtent šis momentas tapo lūžio tašku šiose dramatiškose rungtynėse. Prienų komanda pataikė 4 tritaškius iš eilės ir įgijo dviženklį pranašumą (79:68). Trijų tritaškių autoriumi tapo Mindaugas Lukauskis, pirmą savo tolimą metimą pelnė Devonas Van Oostrumas. Po tokio spurto Alytaus komanda jau nesugebėjo atsitiesti. Devonas Van Oostrumas pataikė dar vieną tolimą bombą (86:72), o tašką rungtynėse padėjo Karolis Guščikas (88:72).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti