Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda pasiruošimą sezonui pradėjo lengva pergale prieš „LSU-Atletą“

Karolis Urba

Rugsėjo 2 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda savo arenoje sužaidė treniruočių pobūdžio draugiškas rungtynes su Kauno „LSU-Atleto“ krepšininkais. Studentai kovėsi pagirtinai, bet Virginijaus Šeškaus kariauna buvo pernelyg kietas riešutas Edo Nickaus auklėtiniams.

„Vytauto“ komanda rungtynių pradžioje pabėgo į priekį (10:0) ir stabtelėjo. Jaunieji kauniečiai iškart pasinaudojo patyrusių varžovų dovana ir parodė „dantukus“ (13:9). Bet šis nedidelis paklydimas labai greitai buvo likviduotas ir V. Šeškaus auklėtiniai per 3 min. padidino skirtumą iki 15 taškų (27:12). E. Nickaus paimta minutė nieko nepakeitė. Jo komanda nesurasdavo kelių link „Vytauto“ krepšio, o Prienų-Birštono krepšininkai padidino savo prašymą iki 16 taškų (34:18).

Antrajame kėlinyje labai greitai skirtumas šoktelėjo iki 24 taškų (46:22), o likus iki antrojo kėlinio pabaigos 2 min. komandas jau skyrė 29 taškai (61:32). Dar po geros minutės V. Šeškaus auklėtiniai pirmavo 31 taško skirtumu (68:37), bet po dviejų kėlinių „Vytauto“ pranašumas siekė 29 taškus (68:39).

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino. V. Šeškus eksperimentavo sudėtimi, bet ir tada „Vytauto“ komandos pranašumas nemažėjo. Po trijų kėlinių Prienų-Birštono komandos persvara šoktelėjo iki 32 taškų (86:54).

Ketvirtajame kėlinyje nieko ypatingo neįvyko. Na, gal tik tai, jog kėlinio antroje pusėje V. Šeškus į aikštelę išleido su komanda besitreniruojantį jaunąjį krepšininką Andrių Banį, kuris buvo pakankamai aktyvus, bet, deja, jo metimai skriejo pro šalį.

Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda įveikė studentus rezultatu 106:73. Pasak Laimio Kisieliaus, tai buvo gera treniruotė prieš rugsėjo 10-13 dienomis Prienuose vykstantį tarptautinį turnyrą „One Team Cup-2015“, kuriame dalyvaus 6 komandos iš Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Lietuvos.

Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda: Šarūnas Vasiliauskas, Paulius Ivanauskas, Domantas Šeškus, Vytautas Šulskis, Gytis Sirutavičius, Laimonas Kisielius, Vilmantas Dilys, Vaidas Čepukaitis, Povilas Butkevičius, Tomas Michnevičius.