Prienų-Birštono „Vytautas”, nepatekęs į FIBA Europe taurės turnyrą, visą dėmesį skirs LKL čempionatui

prienu-krepsinio-komandaKarolis Urba

Krepšinio klubas „Prienai“, po prieštaringai vertinto 2014-2015 metų LKL sezono, naujojo sezono iššūkius pasitinka kartu su senais ištikimais ir naujais komandos rėmėjais bei nauju komandos pavadinimu. Į Prienus grįžo ir metus „Lietuvos ryto“ klube padirbęs Virginijus Šeškus, vėl subūręs gero lygio komandą, kuriai klubo valdyba kelia gan aukštus reikalavimus.

„Vytauto“ komandos veiksmams vadovaus įžaidėjai Šarūnas Vasiliauskas ir Paulius Ivanauskas, atakuojančiojo gynėjo pozicijoje matysime Domantą Šeškų ir Gytį Sirutavičių.

Lengvo krašto pozicijoje žais Vytautas Šulskis, sunkiojo – Vilmantas Dilys ir Laimonas Kisielius, centre kausis Vaidas Čepukaitis ir Povilas Butkevičius.

Kol kas komandoje 9 žaidėjai. Vyr. treneris Virginijus Šeškus yra sakęs, jog įsigyti dar vieną nebus skubama.

Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, „Vytauto” kariauna pasiruošimą naujam sezonui pradės kitą savaitę. Bet jau ir dabar Prienų arenoje gan dažnai galima pamatyti Domantą Šeškų, Vaidą Čepukaitį, Paulių Ivanauską, kurie sezonui gan intesyviai ruošiasi savarankiškai.

Jiems talkina praeitą sezoną komandoje fizinio pasirengimo treneriu dirbęs Marius Leonavičius. Reikia tikėtis, jog ir kiti krepšininkai vasaros metu neaugino riebalų.

Visi komandos krepšininkai, mano manymu, turi ambicijų. Šarūnas Vasiliauskas tikisi, jog sezonas Prienuose taps tramplinu į šalies rinktinę, Paulius Ivanauskas norėtų įrodyti, jog praeito sezono sėkmingas žaidimas nebuvo atsitiktinumas. Domantas Šeškus pilnas noro parodyti, kad blykstelėjimas antroje praeito sezono pusėje nebuvo tik blykstelėjimas, o profesionalaus požiūrio į krepšinį pradžia.

Povilui Butkevičiui tai dar vienas šansas grįžti į didįjį krepšinį bei, pirmiausiai, galimybė sau pačiam įrodyti, kad jis gali žaisti taip, kaip žaidė iki traumos. Vaidas Čepukaitis pasiryžęs tapti karaliumi po savo ir varžovų krepšiais ir paneigti specialistų kalbas, kad gerai žaisti jis gali tik epizodiškai. Gyčio Sirutavičiaus ir Vytauto Šulskio ambicijos ne ką mažesnės – įrodyti visiems, kad jie gali būti dar geresni.

Ir, pagaliau, Virginijui Šeškui – galimybė visiems dar kartą įrodyti, jog per 5 metus LKL iškovotos dvi trečiosios, dvi ketvirtosios vietos ir du kartus iš eilės laimėta LKF taurė, tai ne atsitiktinė sėkmė, o jo sukurtos žaidimo filosofijos rezultatai.  O jinai iš pirmo žvilgsnio paprasta – tai  sugebėjimas padėti žaidėjams atskleisti savo geriausias savybes ir tuo pat metu aikštelėje būti komandos dalimi, kuri turi vieną tikslą – nugalėti bet kokį varžovą. Tai savo kailiu jau patyrė ir šalies grandai, ir žinomi Europos klubai.

Kas gali paneigti, kad „Lietuvos rytas” nepaskolino Artūrą Valeiką Prienams todėl, kad nepanoro dar labiau sustiprinti Prienų-Birštono „Vytautą“?

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti