•

Prienų badmintonininkai mėgėjai skynė laurus Lietuvos taurės varžybose

badminton

Spalio 17 d. Panevėžyje vyko Lietuvos badmintono trečiojo etapo taurės varžybos U19 B, C, D grupėse.

B grupėje sėkmingai pasirodė Prienų badmintono klubo atstovai Ugnius Mikalauskas ir Deivydas Žilinskas. D. Žilinskas buvo antras vienetų varžybose, o poroje su U. Mikalausku iškovojo pirmąją vietą dvejetų varžybose.

C grupėje vienetų varžybose triumfavo Rokas Barkauskas iš Balbieriškio klubo „Svajonė“. Rokas iškovojo dar vieną apdovanojimą ir dvejetų varžybose. Jis su partneriu  P. Jarašiūnu iškovojo 2-ąją vietą.

C grupėje pergalę šventė Prienų badmintono klubo atstovas Emanuelis Vnek. Jis laimėjo vienetų varžybas, poroje su Arnu Jarmalausku iškovojo 2-ąją vietą dvejetų varžybose.

Šiose varžybose dalyvavo didelis desantas Prienų badmintono klubo (treneris Dalius Juodsnukis) jaunimo. Smagu žiūrėti, kaip dirba treneris.