•  

     

     

     

     

Prienų arenoje nuskambėjo finaliniai krepšinio pirmenybių akordai

IMGP9920

Kovo  22 d. Prienų arenoje buvo surengtas Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ finalinis krepšinio pirmenybių etapas bei apdovanoti nugalėtojai ir prizininkai.

Krepšinio šventė prasidėjo rungtynėmis dėl trečiosios vietos tarp „Savivaldybės“ ir „Stadiono“ komandų. Šios poros favoritu buvo aiškiai įvardijama „Stadiono“ komanda, kurios gretose žaidė ne vienoje krepšinio lygoje rungtyniaujantys žaidėjai. Bet mačo eiga parodė ką kita, nors visas rungtynes pirmavo „Stadiono“ krepšininkai.

Tiesa, trečiajame kėlinyje „Savivaldybės“ krepšininkai buvo sumažinę skirtumą iki vieno taško  (49:50) ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 3 taškai (56:59). Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Savivaldybės“ komanda dar kartą pabandė pakeisti situaciją aikštelėje (58:59), bet „Stadiono“ vyrukai „iššovė“, padidino savo persvarą iki 9 taškų (63:72) ir nepaleido pergalės iš savo rankų (83:78).

Net 34 taškus pelnęs Domantas Šeškus ne itin džiaugėsi pergale, nes, jo manymu, komanda turėjo žaisti finale.

Po šių rungtynių į kovą dėl nugalėtojo vardo stojo „Stakliškių“ ir GSTM komandos. Šioje poroje išankstinių favoritų nebuvo. Rungtynės tikrai buvo vertos finalo. Nei viena iš komandų nesiruošė nusileisti ir kovojo iki pat rungtynių pabaigos.

Tiesa, „Stakliškių“ komanda dar prieš rungtynes turėjo nuostolių – dėl rankos traumos negalėjo žaisti Daumantas Židanavičius, o pagrindiniai žaidėjai dieną prieš tai žaidė labai nelengvas rungtynes RKL čempionate.

Nežiūrint to, rungtynių eiga klostėsi svarstyklių principu. Jei po pirmojo kėlinio pirmavo GSTM krepšininkai (26:24), tai po antrojo jau priekyje buvo „Stakliškių“ (45:42) komanda. Trečiasis kėlinys vėl pakeitė pirmaujančią komandą ir po trijų kėlinių GSTM krepšininkai turėjo 3 taškų persvarą (64:61).

Ketvirtajame kėlinyje „Stakliškių“ komanda pakilo į lemiamą spurtą ir sugebėjo likus iki kėlinio pabaigos 7 min. persverti rezultatą savo naudai (71:70). Deja, šį spurtą apkartino pagrindinio centro Mariaus Nenartavičiaus penktoji asmeninė pražangą.

Centro netekimas turėjo rimtų pasekmių, nes GSTM krepšininkai sumaniai išnaudojo šią aplinkybę. Ir nors kurį laiką skirtumas tarp komandų svyruodavo apie du taškus (71:73, 73:75), kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė Gvido Sabeckio komandos vyrai, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 91:80 bei tapo pirmenybių nugalėtojais.

Šventėje taip pat vyko tritaškių (V. Žvirblis) ir dėjimo į krepšį (M. Nenartavičius) konkursai.

„Karavano“ konkursas, kuris sutraukė daugiausiai norinčiųjų pataikyti iš aikštelės centro, baigėsi labai greitai, nes pirmas stovėjęs Vytautas Vaikšnis pataikė savo metimą.

Nugalėtojus ir prizininkus sveikino ir apdovanojo taurėmis, medaliais ir rėmėjų prizais Seimo narys Andrius Palionis, mero pavaduotojas Egidijus Visockas, išrinktasis meras Alvydas Vaicekauskas ir laikraščio „Gyvenimas“ redaktorė Ramutė Šimukauskaitė.

 Karolis Urba

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti