• prienuspauda

     

     

     

     

Šeštadienį Prienų arenoje karaliavo stalo tenisas

kvitrina.com

Gruodžio 5 d. Prienų arenoje karaliavo ne krepšinis,kaip jau įprasta, o stalo tenisas. Į atvirą Prienų rajono stalo teniso turnyrą „Mero taurei” laimėti susirinko 87 dalyviai iš įvairių šalies kampelių. Varžybos vyko trejose grupėse – moterų, vyrų ir vyrų per 60 metų.


Šiame turnyre Prienų rajonui atstovavo R. Preikša, S. Andriuškevičius, N.Terechovas, P. Juškevičius, K. Vilkišius, V. Marčiulaitis, R. Sakalauskienė (visi iš Prienų), G. Krušinskas, E. Liungas (abu iš Veiverių), A.Marcinkevičius (Balbieriškis), Birštonui – A.Šidiškienė.

Turnyro pradžioje dalyvius pasveikino Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius ir administracijos direktorius Egidijus Visockas, kurie palinkėjo gražių kovų ir dažniau rinktis Prienuose.

Varžybos vyko visa dieną.

Vyrų grupėje laimėjo Tonetas Domeika iš Mažeikių, o moterų grupėje triumfavo Vitalija Venckutė iš Kauno. Vyrų grupėje virš 60 geriausiai pasirodė Jonas Vigraitis iš Lazdijų.
Prizininkais tapo Andrius Kačerauskas (2 vieta, vyrų grupė, Vilnius), Ramūnas Vosgirdas (3 v., Kaunas), Šarūnas Kaminskas (3 v., Kaunas), Ligita Sakavičienė (2 vieta, moterų grupė, Vilnius), Lina Ryliškė (3.,Vilnius), Jurgita Grucytė (3 v.,Vilnius), Genadijus Degtariovas (2 vieta, virš 60 metų grupė, Kaunas), Zigmas Šikšnius (3, Šilalė), Jonas Piekautas (3, Šilalė).

Mūsų krašto tenisininkai pasirodė pagal savo galimybes. Vyrų grupėje geriausiai sekėsi Renatui Preikšai, kuri per plauką nepateko tarp 16 stipriausiųjų. Prieniškis pasidalino 17-20 vieta.
Moterų grupėje Birštono atstovė Audronė Šidiškienė pateko tarp 6 stipriausiųjų ir užėmė 6 vietą.
Paguodos turnyre dalyvavusi Raimonda Sakalauskienė buvo trečia.

Turnyro prizininkai buvo apdovanoti medaliais, o nugalėtojai vyrų ir moterų grupėse – „Mero taurėmis”. Jauniausias turnyro dalyvis Povilas Juškevičius gavo saldų prizą, o Raimonda Sakalauskienė, kaip geriausiai pasirodžiusi Prienų rajono atstovė – kuponą apsilankyti „Tulpės” sanatorijos baseino ir pirčių komplekse.

 

 

 

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti