Prieniškis atvedė Lietuvos komandą į dar vieną pergalę

seskusKarolis Urba

Lietuvos dvidešimtmečių krepšinio rinktinė Europos čempionate iškovojo dar vieną sunkią pergalę. Liepos 11 d. lietuviai po gan permainingų ir nelabai rezultatyvių rungtynių įveikė Didžiosios Britanijos komandą ir užėmė antrąją vietą grupėje.
Lietuviai sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau po pirmojo kėlinio įgijo 9 taškų pranašumą (18:9). Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, bet lietuviams pavyko išsaugoti 9 taškų persvarą (32:23). Trečiajame kėlinyje Lietuvos rinktinė padidino savo pranašumą iki 12 taškų (48:32). Ketvirtojo kėlinio pradžioje lietuviai padidino persvarą iki 13 taškų  (38:51). Bet tada varžovai laimėjo atkarpą 9:0 ir Lietuvos komandos persvara sumažėjo iki 4 taškų (47:51). Didžiosios Britanijos spurtą sustabdė prieniškio Edvino Šeškaus dvitaškis (47:53). Per likusį laiką lietuviai sužaidė tvarkingai ir iškovojo pergalę (56:49).
E. Šeškus prie pergalės prisidėjo 14 taškų, 4 atkovotais kamuoliais, 5 rezultatyviais perdavimais ir 2 perimtais kamuoliais.
Čempionato statistika rodo, kad prieniškis pagal pelnytus taškus yra komandos lyderis (11,5 taško per rungtynes).