Prieniškio medalių krepšelyje – antras sidabro ir bronzos apdovanojimai

danilevicius

Prieniškis Gintautas Danilevičius „Volfas Engelman“ Lietuvos pulo čempionate iškovojo dar vieną sidabro apdovanojimą. Šį kartą prieniškis sėkmingai pasirodė pulo-8 čempionate. Gintautas tiesiogiai nužingsniavo iki finalo. Netgi pakeliui laimėjo prieš Darių Parnarauską (5:4), kuriam pralaimėjo pulas-14 finale.

Deja, būtent D. Parnarauskas prasimušė į finalą, o Gintautui Danilevičiui nepavyko antrą kartą įveikti varžovo ir teko tenkintis sidabro apdovanojimu.

Dar vieną apdovanojimą prieniškis iškovojo pulas-9 čempionate. Tiesa, šį kartą Gintautas Danilevičius jau pusfinalyje turėjo pripažinti Gintaro Sulžicko pranašumą (4:7) . Visgi, patekęs į finalinį ketvertuką prieniškis neliko be apdovanojimo. Jam atiteko bronzos medalis.

Iš viso Gintautas Danilevičius 2017 metų  „Volfas Engelman“ Lietuvos pulo čempionate Veteranų grupėje (+45) iškovojo vieną aukso, du sidabro ir vieną bronzos apdovanojimus.