Prieniškiai Tauragėje iššvaistė 14 taškų pranašumą, grįžo į žaidimą, bet pralaimėjo

Vasario 26 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai žaidė išvykos rungtynes su „Tauragės“ komanda. Po gerai sužaistos pirmosios rungtynių pusės (46:41), trečiajame kėlinyje prieniškiai įgijo 14 taškų pranašumą (55:41), bet sugebėjo ne tik iššvaistyti jį, o ir leido varžovams įgyti 11 taškų persvarą (65:76). Rungtynių pabaigoje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai bandė grįžti į žaidimą ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (88:91), bet, deja, vėl pralaimėjo (90:94).
Komandai 25 taškus pelnė Arnas Tilindė, 24 – Gediminas Maceina, 16 – Mantas Gūžys, 15 – Mantvydas Gečionis.

Tauragė – CBet-KKSC 94:90 (21:27, 20:19, 26:17, 27:27)

IMGP0308

Aikštelės šeimininkai pirmieji pelnė taškus (2:0). Darius Kuzmickas atsakė taikliu dvitaškiu (2:2), bet Prienų komanda praleido į savo krepšį 5 taškus (7:2). Gediminas Maceina taškais užbaigė dvi „CBet-KKSC“ atakas ir sumažino skirtumą iki vieno taško (7:6). Arno Tilindės prasiveržimas baigėsi taikliu dvitaškiu ir baudos metimu (8:9). Manto Gūžys padidino skirtumą iki trijų taškų (8:11). Ir, nors aikštelės šeimininkai tritaškiu išlygino rezultatą (11:11), svečiai toliau laikė iniciatyvą savo rankose. Ir tada įsismarkavo Gediminas Maceina, kuris iš eilės pelnė 9 taškus ir padėjo komandai įgyti 5 taškų pranašumą (17:22).  Tiesa, Tauragės komanda sumažino skirtumą iki vieno taško (21:22).  Per paskutinę kėlinio minutę Pauliaus Ivanausko auklėtiniai laimėjo atkarpą 5:0 ir po pirmojo kėlinio turėjo 6 taškų persvarą (21:27).

Antrasis kėlinys prasidėjo aikštelės šeimininkų sėkmingomis atakomis ir Prienų komandos pranašumas sumažėjo iki 2 taškų (25:27). Deja, bet nei minutės pertraukėlė, nei Gedimino Maceinos ir Dariaus Kuzmicko taškai nesustabdė „Tauragės“ komandos ir po trijų kėlinio minučių aikštelės šeimininkai jau turėjo trijų taškų persvarą (35:32). Manto Gūžio tolimas metimas atkūrė lygybę (35:35), bet tauragiškiai vėl pabėgo (40:35). Penki iš eilės Arno Tilindės taškai leido Prienų komandai išlyginti rezultatą (40:40). Per likusias 2,5 min. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai buvo geresni ir po dviejų kėlinių „CBet-KKSC“ krepšininkai išsaugojo 5 taškų persvarą (41:46).

Trečiasis kėlinys prasidėjo galingu Prienų komandos spurtu ir po kelių minučių svečiai jau turėjo 14 taškų persvarą (41:55). Deja, bet gera pradžia kažkur pradingo ir keturias minutes „CBet-KKSC“ nesugebėjo pelnyti nei taško, o aikštelės šeimininkai išlygino rezultatą (57:57).Visgi,  Pauliaus Ivanausko auklėtiniai bandė po tokio kritimo grįžti į žaidimą ir po Raimundo Gerbutavičiaus taškų išėjo į priekį (61:63). Bet tai buvo tik laikinas proveržis ir po trijų kėlinių „CBet-KKSC“ krepšininkai turėjo 4 taškų deficitą (67:63).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje prieniškiai toliau skendo (76:65). Kėlinio viduryje Arnas Tilindė sumažino komandos atsilikimą iki 6 taškų (78:72), o likus  iki rungtynių pabaigos apie 3 min. varžovus  skyrė tik 4 taškai (83:79). Deja, po dviejų minučių šis skirtumas jau siekė 9 (91:83).  Prienų komanda paėmė minutės pertraukėlę. Raimundas Gerbutavičius pataikė tritaškį (91:86). Minutės pertraukėlę paėmė ir „Tauragės“ komanda. Mantvydas Gečionis sumažino atsilikimą iki 3 taškų (91:88). Aikštelės šeimininkai vėl nutarė aptarti, kaip atakuos svečių krepšį. Per likusias 18 sek. komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (93:90), o taškas rungtynėse buvo padėtas nuo baudų linijos (94:90).