Laimutė Jančiukienė
Alvydas Vaicekauskas
Loreta Jakinevičienė

Prieniškiai Darius Kavaliauskas ir Audrius Šeškus – „Dubingiai Open 2015“ nugalėtojai

seskus_kavaliauskasLiepos 3-5 dienomis vykusiame jubiliejiniame tarptautiniame kviestiniame teniso turnyre „Dubingiai Open 2015“ prieniškiai Darius Kavaliauskas ir Audrius Šeškus laimėjo Masters grupės vyrų dvejetų varžybas.
Dėl nugalėtojų vardo šioje grupėje kovojo 16 porų. Pirmajame etape prieniškiai 2:0 (6:4, 7:5) įveikė dvejetą iš Vilniaus. Ketvirtfinalyje D. Kavaliauskui ir A. Šeškui reikėjo pavargti, nes pirmasis setas A. Vencevičiui ir H. Gulbinovičiui buvo pralaimėtas (4:6). Antrajame sete prieniškių pora palaužė varžovus 7:5, o lemiamame trečiajame sete D. Kavaliauskas ir A. Šeškus po įtemptos kovos įveikė varžovus rezultatu 10:6.
Pusfinalyje porai iš Prienų nesugebėjo pastoti kelio į finalą ir T. Bagdanskio ir J. Žiogo dvejetas (6:4, 6:4).
Finale D. Kavaliauskas ir A. Šeškus susitiko su R. Šervaičio ir A. Delksnio pora. Varžovai buvo įveikti rezultatu 2:0 (6:4,6:4).

Turnyre dalyvavo ir dar vienas prieniškis Vytautas Matuliauskas, kuris poroje su Amiranu Beržinsku Masters grupėje pusfinalyje nusileido R. Šervaičio ir A. Delksnio porai, o kovoje dėl trečiosios vietos turėjo pripažinti T. Bagdanskio ir J. Žiogo dvejeto pranašumą.

Taip pat skaitykite