•  

     

     

     

Prieniškė Livija Sakevičiūtė pakviesta į Lietuvos jaunimo rinktinę

U20_merginu_stovykla_Druskininkai_33

kvitrina.com

Vilniaus „Kibirkšties“ ir Vilniaus Universiteto komandų narė prieniškė Livija Sakevičiūtė pakviesta į Lietuvos jaunimo (U-20) merginų rinktinę. Kartu su komandos draugėmis Livija dalyvauja stovykloje Druskininkuose.

Pasiruošimo metu merginos išmėgins jėgas su Baltarusijos, Lenkijos ir Latvijos rinktinėmis.

„Pradėjome ruoštis čempionatui, ir merginos suvažiavo, kaip visada, nusiteikusios, pasiruošusios rimtam darbui. Noras yra, o mes, treneriai, stengsimės padaryti, kad viskas vyktų sklandžiai. Šiandien turime 11 žaidėjų, dar šiek tiek jų pasijungs po U18 Europos čempionato. Druskininkuose turėsime kontrolines rungtynes su Baltarusijos komanda ir galėsime pamatyti savo ir varžovių lygį, nes su jomis kausimės ir grupės rungtynėse Europos čempionate.

Turime labai stiprią grupę čempionate, bet bandysime ruoštis toms varžyboms. Pagrindinis tikslas yra, kad pasiruošimas praeitų sklandžiai, be traumų, kad spėtume padaryti viską, ką esame suplanavę ir kad į čempionatą nuvyktume pilnai pasiruošę“, – sakė Lietuvos merginų jaunimo (U20) rinktinės vyr. treneris Dalius Ubartas.

Europos jaunimo (U20) merginų A diviziono krepšinio čempionatas vyks rugpjūčio 3-11 dienomis Klatovy mieste (Čekija). B grupės kovas lietuvės pradės rungtynėmis su Belgijos rinktine (rugpjūčio 3 d.), po to susitiks su Baltarusijos ekipa (rugpjūčio 4 d.), o grupės kovas baigs rungtynėmis su Vengrijos komanda (rugpjūčio 5 d.).

Šiai rinktinei LKF Vykdomasis komitetas iškėlė tikslą čempionate užimti 5-12 vietas ir išsaugoti vietą A divizione.

Pagal krepsinionamai.lt publikaciją

Nuotraukos krepsinionamai.lt

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti