„Prienai“ vėl parodė charakterį, bet pralaimėjo

Sausio  19 d. „Prienų“ krepšininkai Pasvalyje po dramatiškos kovos pripažino „Pieno žvaigždžių“ pranašumą ir patyrė pirmąjį pralaimėjimą 2012 – 2013 m. LKL sezone.

„Prienų“ komandos vyr. treneris Virginijus Šeškus naujienų portalui kvitrina.com po rungtynių pasakė, jog sudėtinga komandai, kuri du mėnesius žaidžia nepilnos sudėties, gintis kaip gynėsi visą pirmą sezono pusę. Anot trenerio, „rungtynėse su Pasvalio krepšininkais buvome ne tokie, kaip visada, bet negalėjome sau leisti pralaimėti dviženkliu rezultatu. Ketvirtame kėlinyje pakeitėme gynybos sistemą ir priartėjome prie varžovų vieno metimo atstumu (78:75), bet šį kartą turėjome pripažinti varžovų pranašumą“.
„Prienų“ stratego teigimu, kol kas nieko baisaus neatsitiko, bet ateityje komandai būtina įsigyti dar vieną įžaidėją, jei norima kovoti dėl pačių aukščiausių apdovanojimų.

Aikštelės šeimininkai nuo pirmų rungtynių minučių išsiveržė į priekį (7:0), bet prieniškiai neleido varžovams įsismaginti ir po pirmojo kėlinio turėjo tik keturių taškų deficitą (20:16).

Vis tik antrame kėlinyje Pasvalio komandai pavyko įgyti dviženklį pranašumą (43:33), o trečiame – padidinti persvarą iki 16 taškų (68:52).

Bet „Prienai“ šiame sezone ne kartąbuvo įrodę, jog gali panaikinti ir didesnį taškų skirtumą. Prieniškiai lyg įgijo antrą kvėpavimą, ir varžovų persvara pradėjo tirpti: iki kėlinio pabaigos likus 49 sek., iš 16 Pasvalio komandos taškų pranašumo teliko tik 3 (78:75).

Gediminas Orelik į varžovų krepšį įmetė 19 taškų, Arminas Urbutis – 14, Artūras Milaknis – 14, Arnas Labuckas – 12.