„Prienai“ Šiauliuose subyrėjo po pertraukos ir patyrė 16 pralaimėjimą LKL

IMGP93531Sausio 16 d. „Prienų“ krepšininkai žaidė LKL čempionato išvykos rungtynes su „Šiauliais“. Ir, deja, skaudžiai pralaimėjo (61:92).

Aikštelės šeimininkai surengė spurtą jau rungtynių pradžioje (8:2). Prieniškiai atsišaudydavo tik pavieniais metimais ir likus iki kėlinio pabaigos 4 min. komandas jau skyrė 11 taškų (17:6). Dar po kelių minučių „Prienų“ taškų deficitas padidėjo iki 14 taškų (24:10). Per likusias dvi minutes varžovai apsikeitė taikliais metimais ir po pirmojo kėlinio „Šiauliai“ pirmavo rezultatu 28:14.

Reikia pagirti prieniškius, kurie antrajame kėlinyje dar pabandė kibti varžovams į atlapus. Likus iki antrojo kėlinio pabaigos 3 min., po Vidmanto Sragauskio tritaškio, „Prienai“ sumažino atsilikimą iki 5 taškų (35:30). Deja, varžovams pavyko sustabdyti prieniškių spurtą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė vėl 14 taškų (48:34).

Trečiasis kėlinys prasidėjo aikštelės šeimininkų dominavimu. Labai greitai skirtumas padidėjo iki 23 taškų (57:34). Likus 3 min. iki kėlinio pabaigos po Kajaus Okmano tritaškio komandas skyrė 20 taškų (67:47). Bet šitas blykstelėjimas nebuvo pratęstas ir po trijų kėlinių „Prienai“ jau turėjo 26 taškų deficitą (75:49).

Paskutinis rungtynių kėlinys nebeturėjo reikšmės, nes mačo baigtis jau buvo aiški. Bet ir nieko nelemiančiame kėlinyje aikštelės šeimininkai buvo geresni. Šiauliečiai padidino savo pranašumą iki 31 taško (92:61).

„Prienų“ komanda patyrė 16 pralaimėjimą LKL čempionate ir lieka devintoje turnyrinės lentelės vietoje.

Arnas Labuckas šiose rungtynėse pelnė 16 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. 12 taškų Dominyko Milkos sąskaitoje, 11 – Domanto Šeškaus.