„Prienai“ pralaimėjo „Neptūnui“, G. Maceinos debiutas – 2 taškai

IMGP7733Sausio 23 d. „Prienų“ krepšininkus Klaipėdoje egzaminavo „Neptūnas“. Vienas LKL čempionato lyderių įveikė prieniškius, bet šie kovojo iki galo ir neleido varžovams juos sutriuškinti.

Deja, kaip jau buvo ne vieneriose rungtynėse, „Prienai“ paleido mačo pradžią (14:4). Tiesa, kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik 4 taškai (14:10), bet tai buvo trumpalaikis blykstelėjimas, nes aikštelės šeimininkai „driokstelėjo“ atgal kaip reikiant ir po pirmojo kėlinio „Prienų“ deficitas siekė 12 taškų (28:16).

Antrasis kėlinys buvo  apgailėtinas. „Prienų“ gynyba visiškai nesusitvarkė su „Neptūno“ krepšininkais ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 21 taškas (54:33).

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino. Prieniškiams retkarčiais pavykdavo priartėti prie varžovų, bet neilgam, nes aikštelės šeimininkai vėl atkurdavo saugų taškų skirtumą ir užtikrintai ėjo link pergalės, o „Prienų“ komanda – link eilinio pralaimėjimo. Tiesa, ir po trijų kėlinių, ir pasibaigus rungtynėms skirtumas nepadidėjo. Po trijų kėlinių „Neptūnas“ pirmavo 19 taškų skirtumu (75:56), o rungtynės pasibaigė rezultatu 92:76 uostamiesčio krepšininkų naudai.

„Prienų“ komandoje rezultatyvumu  išsiskyrė Giedrius Staniulis, kuris pelnė 24 taškus. 15 taškų Arno Labucko sąskaitoje, 12 – Domanto Šeškaus, 10 – Vidmanto Sragauskio.

Paulius Ivanauskas pelnė 7 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, Gediminas Maceina į varžovų krepšį įmetė 2 taškus.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti