„Prienai“ BBL čempionate iškovojo devintąją pergalę

„Prienų“ krepšininkai praeitą šeštadienį pratęsė pergalių seriją BBL čempionate: išvykoje buvo sutriuškinta „Sakalų“ komanda.

Visas rungtynes sąlygas diktavo svečiai, ir nežiūrint į tai, jog tolimoji  „Prienų“ artilerija dažniausiai šaudė pro šalį.

Lemiamą spurtą svečiai surengė antrame kėlinyje ir po pirmos rungynių pusės įgijo 14 taškų persvarą (24:38). Po didžiosios pertraukos grupės lyderiai sistemingai didino pranašumą, o rungtynes laimėjo 24 taškų skirtumu (61:85).

Gintaras Kadžiulis pelnė 16, Arnas Labuckas – 14, Artūras Milaknis – 10 taškų.

Tai buvo devintoji „Prienų“ pergalė grupėje.

Gruodžio 5 dieną prieniškių laukia sudėtingos rungtynės Jeruzalėje, kur bus žaidžiamas Europos taurės mačas su „Hapoel Migdal“ komanda.

Primename, jog Virginijaus Šeškaus kariauna Europos taurės turnyre yra iškovojusi dvi pergales (namų rungtynėse) ir patyrusi du gan skaudžius pralaimėjimus (išvykose).

Rungtynės su „Sakalais“ buvo lyg gera treniruotė. Norisi tikėtis, jog šį kartą nepasikartos rungtynių Kijeve ir Pardubicėje scenarijai ir išvykoje bus iškovota pirmoji pergalė.