Prienai atsinaujina. Dėl rangovų darbų organizavimo kenčia gyventojai

DSC_0091

kvtrina.com

Labai gerai, kad Prienuose atnaujinamos gatvės, erdvės. Bet neretai šie darbai vyksta keistokai. Štai Revuonos gatvės atkarpos nuo Kauno gatvės iki „Norfos“ remontas prasidėjo praeitais metais. Triūsia joje kelininkai ir dabar. Tik jų darbo stilius įdomus. Teritorijoje priešais parduotuvę „Linos krautuvėlė“ statybininkai nužemino gruntą tarp naujai įrengto šaligatvio, kuris kartu bus ir įvažiavimas į aikštelę prie parduotuvės, ir pačios aikštelės. Dabar į šią aikštelę automobiliai įvažiuoti negali, nes gali būti sugadinti.

Rangovo, vykdančio darbus,  atstovas Albertas Cikanavičius, paklaustas, ar ilgai bus tokia situacija, atsakė, kad ši atkarpa paruošta asfaltavimui, o asfalto nėra. Pasak rangovo, kitą savaitę tikrai darbai nebus vykdomi, todėl jis niekuo padėti negali. Į pastebėjimą, jog į aikštelę negali įvažiuoti automobiliai, o joks ženklas nestovi, kad pavojinga, atsakė, jei vairuotojai mato, kad nesaugu, tegul nevažiuoja.

Štai ir viskas. Gerai, kad vyksta darbai, bet nuo to kiti negali kentėti.

Taip pat skaitykite

5 komentarai

  1. ALDONA

    Kiekvienas prienietis turi būti prijungtas prie savo įmonės. Įmonės turi domėtis vaikais, nenustumti nuo bendro stalo atžalų. Tarkim, jei tėvas statybų meistras, tai statybos įmonė turi išlaikyti meistro-dailidės sūnus ir dukras. Mokytoja Steikūnienė Aldutės stipendiją atidavė Tadui, išvykstančiam į Rusiją, o priešpiečius Judita Rimšienė – Pankui. Mokytojai labai neteisingi ir tol kankina, kol užkankina. Baigusiems studijas priklauso darbas Prienuose, bet tai pačiai Rimšienei nereikia mano darbo. Uždaryti ir kiti keliai į gyvenimą, nors pilnos saujos diplomų ir gražių projektų. Genutė Ginto,Algio keleliai ne į gyvenimą nutiesti, o į poilsio kalnelį. Gyvuokit klestėkit, Prienai, be skanėstų ir meno dirbinių, be mokslo žinių.

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti