•  

     

     

     

     

Prasidėjo krepšinio pirmenybių antrojo etapo kovos. Favoritai laimėjo, bet nelengvai

gstm_zverys_2Sausio 25 d. Prienų arenoje prasidėjo Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybių antrojo etapo kovos. Buvo sužaistos ketverios rungtynės ir visose lengvo pasivaikščiojimo nebuvo.

Pirmosios į aikštelę išbėgo Balbieriškio „Ringio“ ir „Savivaldybės“ komandos. Mačo favoritai „savivaldybiečiai“ jau pirmajame kėlinyje pasiuntė varžovus į nokdauną ir įgijo 12 taškų pranašumą (13:25). Bet balbieriškiečiai nepalūžo, perėmė iniciatyvą ir antrajame kėlinyje sugebėjo sumažinti skirtumą iki 10 taškų (34:44). Tiesa, trečiajame kėlinyje visas jų triūsas buvo panaikintas ir „Savivaldybės“ komanda prieš lemiamą kėlinį turėjo 12 taškų persvarą (50:62). Bet „Ringio“ krepšininkai, vedami savo lyderio Dariaus Kuzmicko, kuris šiose rungtynėse pelnė 30 taškų, nesiruošė lengvai pasiduoti. Balbieriškiečiai parodė tvirtą charakterį ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 4 taškų (74:78), bet turėjo pripažinti „Savivaldybės“ komandos pranašumą.

„Savivaldybės“ komandos gretose rezultatyviausias buvo Šarūnas Stiklakis, kuris pelnė net 34 taškus.

Visiškai kitaip klostėsi rungtynės tarp „Išlaužo“ ir „Stadiono“ komandų. Pirmoje rungtynių pusėje nei vienai komandai nepavyko įgyti saugesnio skirtumo. Po pirmojo kėlinio pirmavusi „Stadiono“ komanda (22:24), antrajame gavo gerą atkirtį ir po dviejų kėlinių 4 taškų persvarą (43:39) turėjo „Išlaužas“.

Vis tik antroje mačo pusėje išryškėjo „Stadiono“ pranašumas. Trečiajame kėlinyje „Stadiono“ krepšininkai panaikino deficitą ir įgijo vieno taško persvarą (62:63). O ketvirtajame padidino savo pranašumą iki 12 taškų (77:89).

Tarp nugalėtojų rezultatyviausias buvo D. Šeškus (27 taškai), pralaimėjusių – A. Tilindė (31 taškas).

Rungtynėse tarp „Žvėrių- Erno“ ir GSTM komandų taip pat buvo nemažai emocijų. Pirmoje rungtynių pusėje sėkmingiau sužaidė „tenisininkai“. Po pirmojo kėlinio jie įgijo 7 taškų pranašumą (13:20), o po dviejų jau pirmavo dviženkle persvara (29:40).

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino ir vyko taškas į tašką. Toks veiksmo scenarijus buvo palankus GSTM krepšininkams, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 84:74.

GSTM gretose daugiausiai taškų pelnė A. Čibiras (25 taškai) , „Žvėrių – Erno“ – Artiomas Marchockis (25 taškai).

Gan netikėtai prasidėjo „Stakliškių“ ir Veiverių „Amberio“ komandų rungtynės. Pirmajame kėlinyje ir antrojo pradžioje „Amberio“ krepšininkai sėkmingai tvarkėsi su stakliškiečiais. Po pirmojo kėlinio „Amberis“ pirmavo 9 taškų skirtumu (13:22). Vienu metu jų persvara siekė 17 taškų, bet labai greitai situacija aikštelėje pasikeitė. „Stakliškių“ komanda įgijo antrąjį kvėpavimą ir po dviejų kėlinių sumažino atsilikimą iki 3 taškų (41:44). Bet ir veiveriškiai nebuvo linkę atiduoti iniciatyvos varžovams. Trečiasis kėlinys pasibaigė taikiai ir prieš lemiamą kėlinį „Amberis“ išsaugojo 3 taškų persvarą (62:65). Bet ketvirtajame kėlinyje „Stakliškių“ komanda žaidė lyg ant sparnų – per kėlinį buvo pelnyti 32 taškai. Neblogai atakavo ir veiveriškiai (20 taškų), bet stakliškiečių uraganas nušlavė jų viltis laimėti. „Stakliškių“ komanda iškovojo sunkią pergalę rezultatu 94:85.

Stakliškiečių gretose pasižymėjo E. Keblikas (26 taškai), „Amberio“ – P. Glaniauskas (21).

 Nuotrauka organizatorių

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti