Prasidėjo atviros Prienų rajono salės futbolo pirmenybės

Kovo 4 d. Prienų KKSC mini arenoje buvo sužaistos pirmosios dvejos atvirų rajono salės pirmenybių, kuriose dalyvauja 10 komandų, rungtynės.

„Stadiono“ komanda susitiko su Stakliškių futbolininkais ir įveikė juos rezultatu 15:8. Pirmame kėlinyje Stakliškių jaunimas atrodė bejėgis, o „Stadiono“ ketvertas smaginosi ir į varžovų vartus varė įvartį po įvarčio (9:0). Tik kėlinio pabaigoje stakliškiečiams pavyko rezultatą sušvelninti (9:1).

Antrame kėlinyje situacija pasikeitė: jau jo pradžioje į „Stadiono“ vartus buvo įmušti du įvarčiai (3:9). Žaidimas išsilygino ir nors Stakliškių futbolininkai sugebėjo vienu metu sumažinti skirtumą iki 5 įvarčių (5:10, 7:12), „Stadiono“ futbolininkai neišleido pergalės iš savo rankų (15:8).

Rungtynėse tarp „Jiezno-2“ ir KKSC-95 futbolininkų intrigos nebuvo. KKSC-95 komanda jau rungtynių pradžioje pelnė 3 greitus įvarčius (3:0), o pirmą kėlinį laimėjo rezultatu 5:0.

Antrame kėlinyje žaidimas išsilygino, bet įvarčius mušė tik KKSC-95 futbolininkai. Tiesa, „Jiezno-2“ komanda stengėsi ir sukūrė ne vieną pavojingą momentą, bet KKSC-95 vartai buvo lyg užburti. Rungtynės pasibaigė rezultatu 8:0 KKSC-95 naudai.