Prasidedančiame Dakare – ir du kraštiečiai

kvitrina.com

Sausio 6 d. prasideda Dakaras. Jame dalyvauja net 4 ekipažai iš Lietuvos – 3 automobiliai ir motociklas. Kaip jau tapo įprasta, Dakare lenktyniauja ir mūsų kraštiečiai.

darius-biesevicius-71187908

 

Į Benedikto Vanago komandą grįžo visiems gerai žinomas Dakaro „Bitutės“ konstruktorius, inžinierius Darius Biesevičius, kuris vadovauja mechanikams.

vaidoto_zalos_toyota_hilux_remontas_1

Vaidoto Žalos mechanikų komandoje darbuojasi ne vienerius metus Prienuose vykusio automobilių ralio organizatorius Egidijus Janavičius.

Praeitame Dakare Egidijus buvo Benedikto Vanago komandos mechanikų komandos narys, o Darius – Vaidoto Žalos, kuris važiavo jo sukonstruotu automobiliu, komandoje. Deja, 2017 metų Dakaras abiems ekipažams nebuvo sėkmingas – ekipažai nebaigė distancijos.

Egidijus Janavičius. Romo Žalnerukyno nuotr.

Egidijus Janavičius. Romo Žalnerukyno nuotr.

Egidijus Janavičius, kuris anksčiau nebuvo labai sužavėtas Dakaro raliu, bet po praleisto laiko šiame grandioziniame renginyje teigė, jog negali paaiškinti aplankyto jausmo, nes Dakaras jį tiesiog užbūrė. Anot E. Janavičiaus, tai ne tik technikos, bet ir žmonių galimybių išbandymas.

DSC_0046

Dakarų vilkas D. Biesevičius yra sakęs, jog būti Benedikto Vanago mechanikų komandoje – tikras iššūkis, bet prabėgus laikui prieniškis pastebėjo, jog Benediktas pasikeitė ir jis su malonumu priėmė šį iššūkį.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti