„Pozityvūs“ apsukų nemažina, „Ąžuolas“ bando pakilti

Futbols_prienai_rezultatai II ratas

kvitrina.com

Rugpjūčio 23 d. atsinaujino Prienų futbolo čempionatas. Prasidėjo II rato kovos.

Čempionato lyderiai „Pozityvūs“ futbolininkai apsukų nemažina ir jau pirmosiose antrojo rato rungtynėse nepasigailėjo „Stadiono“ vyrukų (8:1). Net 7 įvarčius į jų vartus įmušė Tomas Rastutis. „Stadionui“ paguodos įvartį pelnė Mantas Jančiauskas.

Bet daugiausiai dėmesio pritraukė „Kalniečių“ ir „Rūdupio“ dvikova. Vieni iš pretendentų į prizines vietas „Rūdupio“ futbolininkai nesugebėjo įveikti „Kalniečių“ komandos (3:3). Birštono komandoje pasižymėjo Liudas Bagdonas (2) ir Evaldas Daukševičius, „Rūdupio“ – Rimvydas Iškauskas, Povilas Damynas, Vakaris Katukevičius.

Gan netikėtai pasibaigė „Ąžuolo“ ir „Ringio“ komandų dvikova (4:0). „Ąžuolo“ komanda, matyt, nutarė, jog būti už prizininkų trejeto ribos jiems netinka ir antrąjį ratą pradėjo įtikinama pergale prieš vieną iš lyderių. Įvarčiai į „Ringio“ vartus krito po Sauliaus Liepos, Donato Mekionio, Manto Krūvelio ir Edvino Vaitmono tikslių smūgių.

Apsukas didina ir „Gelgaudiškių“ komanda. Svečiai gan įtikinamai susitvarkė su „Jiezno“ futbolininkais (3:1). Karolis Jurkšas pelnė du įvarčius, dar vieną pridėjo Ridas Martinkevičius. „Jieznui“ paguodos įvartį pelnė Laimis Pempė.

Po šio turo „Pozityvūs“ dar labiau įtvirtino savo lyderystę ir dabar artimiausią savo persekiotoją lenkia 8 taškais.      

  

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti