•  

     

     

     

Policija informuoja

Prienų r. PK gautas UAB „Milavita“ direktoriaus pranešimas, kad sausio 7 d. apie 9 val. pastebėta, jog iš bendrovės patalpų, esančių Prienuose, Pramonės g., pavogtas žarnų presavimo presas. Padaryta 7 tūkst. 199 litų turtinė žala.

Gautas V. B. gyv. Prienų r. sav., pareiškimas, kad sausio 7 d. apie 9.30 val. pastebėjo, jog iš  ūkinio pastato, esančio Išlaužo sen., pavogta apie 1 tūkst. litrų dyzelino. Padaryta 3 tūkst. 300 litų turtinė žala.

Gautas A. G. pareiškimas, kad atvykęs į jam priklausančią sodybą, esančią Jiezno sen., pastebėjo sugadintus gyvenamojo namo, ūkinio pastato ir trijų garažų durų užraktus. Apžiūrėjęs patalpas pasigedo oro kompresoriaus, betono maišyklės, elektrinio suvirinimo aparato, elektrinio grąžto, benzininio pjūklo, trimerio, benzininio valties variklio, dviejų pulverizatorių, kampinio šlifuoklio, keturių elektros variklių, akumuliatorinio suktuko, medžio pjovimo disko, 16 dėžučių su medvaržčiais, 40 litrų dyzelino. Pirminiais duomenimis, padaryta 10 tūkst. 620 litų turtinė žala.

Gautas Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros raštas, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl L. A., gyv. Prienuose, melagingų parodymų davimo ir melagingo pranešimo apie įvykį.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti