•  

   

   

   

Pociūnuose naktį iš Kauno parašiutininkų teritorijos nuvarytas lėktuvas An-2, padegta patalpa

IMGP2765

P.S. Lėktuvas An-2 rastas. Sulaikytas ir lėktuvo pagrobėjas. Šią informaciją patvirtino Prienų PK viršininkas.

kvitrina.com

Šiandien (liepos 7 d.) nuo pat ryto Pociūnų aerodromo teritorijoje, kurią administruoja Kauno parašiutininkų klubas, darbuojasi ugniagesių ir policijos ekipažai. Nustatyta, jog viename iš pastatų dega patalpa ir iš teritorijos dingo lėktuvas An-2.

Pagal ugniagesių pateiktą informaciją, patalpoje degė skudurai, kurie buvo užgesinti klubo darbuotojų. Šalia aerodromo gyvenantys žmonės pasakojo, jog apie 4 val. ryto. girdėjo lėktuvo gausmą. Dūmai, rūkstantys iš patalpos, buvo pastebėti apie 7 val. 30 min. Ten buvę lėktuvo L 410 pilotas ir parašiutininkai gesintuvais užgesino skarmalus. Tada ir buvo pastebėta, jog dingo lėktuvas An-2.

Kalbama, jog lėktuve kuro buvo nedaug, o vagystę galimai įvykdė buvęs klubo instruktorius. Deja, lėktuvo buvimo vieta dar neaiški. Ugniagesiai įtaria, jog skudurai buvo padegti. Jie buvo apipilti dar nenustatytu skysčiu.

Vyksta tyrimas.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

 1. lakunas

  Kai Igoriokas pasiėmęs policijos automatą po Vilnių troleibusais pasivažinėjo tai Vidaus reikalų ministras atsistatydino. Lėktuvas yra Prienų savivaldybės nuosavybė. Tai ką masto meras kai lėktuvas ratus suka virš Prienų miesto?

  Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti