•  

     

     

     

Po žiemos žaidynių bus ir pavasario

Praeitą šeštadienį Išlaužo seniūnijoje įvyko pirmosios 2013 metų (žiemos sezono) žaidynės. Jos organizuotos iš 3 sporto šakų: šaškių, šachmatų ir smiginio, kuriose rungėsi žaidėjai iš Išlaužo seniūnijos, Birštono, Prienų, Ašmintos ir Kauno.

Žaidynes organizuoti padėjo ir teisėjavo: šaškių rungčiai – Rolandas Meškauskas, šachmatų – svečiai iš Kauno įgulos karininkų ramovės Jonas Ridzvanavičius ir Algirdas Rauduvė, smiginio – Matas Skrupskas.

Šaškių rungtyje pasižymėjo išlaužiečiai: pirmąją vietą iškovojo Andrius Osvaldas, antrąją – Dominykas Kiaukė, trečiąją – Ignas Vandalauskas. Šachmatų rungtyje nugalėtoju tapo Kazimieras Senavaitis iš Prienų, antroji ir trečioji vietos atiteko Vytautui Gailiūnui iš Kauno ir Robertui Travkinui iš Birštono. Smiginio rungties nugalėtojais tapo birštoniečiai Linas Andriekus, Robertas Travkinas ir Paulius Černevičius.

Renginį organizavo Išlaužo seniūnija, rėmė bendruomenės narė Angelė Martusevičienė ir Kauno įgulos karininkų ramovė.

Žaidynėse dalyvavo skirtingų amžiaus grupių atstovai: jauniausiam žaidynių dalyviui aštuoneri (šaškių rungties prizinės 3 vietos laimėtojas!), o vyriausiam – 72 metai. Ir dalyviai, ir žaidynių svečiai džiaugėsi pasiektais rezultatais, puikiai praleistu laisvalaikiu ir žadėjo dalyvauti pavasario žaidynėse Išlauže.

Išlaužo seniūnijos informacija

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti