Po uraganinio puolimo rungtynių pradžioje – sunki Prienų KKSC pergalė vieno taško skirtumu

IMGP5669

Lapkričio 17 d. Prienų KKSC krepšininkai eilines RKL „B“ diviziono „B“ pogrupio rungtynes žaidė su Rokiškio „Feniksu“, kuris, kaip ir Prienai, čempionate iki šiol buvo patyręs tik vieną pralaimėjimą. Rungtynes Pauliaus Ivanausko auklėtiniai pradėjo tokiu uraganiniu puolimu ir kieta gynyba, kad varžovai pasimetė ir sugebėjo pelnyti tik 15 taškų, o patiems atseikėjo net 30.

Ir antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai buvo pranašesni. Skirtumas tarp komandų padidėjo iki 20 taškų (42:22).

Bet tokia pradžia nepatiko svečiams ir jie pradėjo mažinti atsilikimą. Jiems palengvino užduoti ir tai, jog traumą gavo pagrindinis Prienų KKSC centras Šarūnas Stiklakis, kuris po 8:26 min., praleistų aikštelėje, pelnė 11 taškų. Po dviejų kėlinių prieniškių pranašumas sumažėjo iki 9 taškų (47:38).

Po didžiosios pertraukos prasidėjo tikras nervų išbandymo karas. Įpusėjus trečiajam kėliniui „Fenikso“ krepšininkai ne tik panaikino atsilikimą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai (51:52). Visgi, Gedimino Maceinos pastangomis prieniškiai susigrąžino iniciatyvą ir vėl išėjo į priekį (61:58). Tašką kėlinyje padėjo Mantas Jančiauskas, realizavęs tris baudos metimus (64:58).

Ketvirtajame kėlinyje įtampa dar labiau įkaito. Nors prieniškiai pirmavo, bet kartą skirtumas kėlinio eigoje buvo sumažėjęs iki vieno taško (69:68), o likus iki rungtynių pabaigos 6 sek. jau pirmavo svečiai (81:82). Paskutinė ataka buvo patikėta Gediminui Maceinai, kuris pelnė du taškus ir išplėšė pergalę Prienų KKSC komandai (83:82).

Gediminas Maceina komandai pelnė 27 taškus. 19 Raimundo Gerbutavičiaus sąskaitoje, 11 – Šarūno Stiklakio. Tai buvo penktoji Prienų KKSC komandos pergalė.